Stoisko dewelopera IgnerHome

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

IgnerHome
Park Zawiszów

IgnerHome

Posiadamy 70 ofert
w 2 inwestycjach

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

IgnerHome to młoda, prężnie rozwijająca się firma deweloperska założycielem której jest Michał Ignerski, znany kibicom sportowiec.
Ignerski od wielu lat reprezentuje barwy Polski w międzynarodowych meczach koszykówki. Jednak zawodowo występował głównie poza granicami kraju. Ostatnie sześć lat spędził na parkietach Hiszpanii, Turcji i Rosji.

Dzięki uporowi , determinacji oraz konsekwencji w dążeniu do wyznaczonego celu, wszędzie odnosił osobiste i sportowe sukcesy.

Po studiach w USA kontynuował swoją karierę sportową w “Śląsku Wrocław” i wtedy zadecydował o stałym związaniu się z Dolnym Śląskiem, zafascynowany Wrocławiem i jego okolicami.
Poszukiwanie własnego mieszkania w miejscu które wybrał sobie do życia spowodowało, że zainteresował się nieruchomościami. Śledzenie tego rynku stało się jego nową pasją.

Wytrwała praca i racjonalne działanie sprawiły, że zgromadził fundusze, które pozwalają mu realizować pozasportowe plany.
Tak więc IgnerHome, jest kolejnym krokiem w działalności związanej z pozasportowymi zainteresowaniami Michała Ignerskiego.

Zespół z którym współpracuje jest niezwykle ambitny , komunikatywny i otwarty na potrzeby ludzi. Pragną więc oni spełniać oczekiwania swoich klientów.
Wszyscy współpracownicy Michała od wielu lat zajmują się inwestowaniem i analizą rynku nieruchomości, zagadnieniami formalno- prawnymi, pośrednictwem i branżą deweloperską. Ogromna wiedza, znajomość zagadnień związanych z nieruchomościami, realizacją inwestycji, pasja budowania oraz świeże spojrzenie, chęć i odwaga tworzenia, przywiązanie do jakości i rzetelności są niewątpliwie atutami tego zespołu.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.