Stoisko dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

La Boheme - lokale użytkowe na sprzedaż

Wrocław, Nadodrze, ul. Niemcewicza

i2 DEVELOPMENT S.A.
  • liczba ofert 2

  • ceny (netto) za m2 7 000 

  • powierzchnie 249 m2 - 261 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) 1 742 090 zł
Ceny za m2 (netto) 7 000 zł
Powierzchnie lokali użytkowych 249 - 261 m2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba lokali użytkowych wszystkich None, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 7
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2014 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia pomieszczenie rekreacyjne, internet, tv kablowa, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji La Boheme

U zbiegu ulic Pobożnego i Niemcewicza powstaje wyjątkowa inwestycja - „La Boheme”. 7-kondygnacyjny budynek, którego architektura nawiązywać będzie do przedwojennych kamienic, położony będzie w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku.

Dzięki bogatej ofercie lokali mieszkalnych i ciekawym rozwiązaniom architektonicznym każdy z zainteresowanych klientów znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. W budynku znajdziemy bowiem lokale od 25 m2 kawalerek po mieszkania trzypokojowe o powierzchni do 68m2. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub taras.
W inwestycji zaplanowany jest garaż wielostanowiskowy na poziomie -1. Dla wyjątkowej dbałości o bezpieczeństwo i komfort naszych przyszłych klientów budynek będzie wyposażony w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe, wideodomofony oraz cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu garażu podziemnego. Na parterze dodatkowo zlokalizowane będą dwa lokale usługowe.

Inwestycja La Boheme składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni od 249 m2 do 261 m2. Budynek posiada do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji La Boheme są już oddane do użytku. Deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji La Boheme pozostały w sprzedaży 2 lokale o powierzchni od 249 m2 do 261 m2 w cenie od 7 000 zł/m2.

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej. W odległości 350 metrów od inwestycji La Boheme znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Zajezdnia OŁBIN (2). W najbliższej okolicy inwestycji La Boheme znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 93 w odległości 100 m, Przedszkole Nr 77 w odległości 100 m, Gimnazjum nr 4 w odległości 300 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Magiczna. Apteka, w odległości 150 m Apteka św. Macieja, w odległości 150 m Panaceum. W okolicy znajdują się sklepy: Party Pizza w odległości 100 m, Meze Kebab w odległości 150 m, PKO BP w odległości 150 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Spartan. Wrocławskie Centrum Treningowe w odległości 300 m, Akademia Baguazhang. Klub sportowy w odległości 400 m, Dekoral. Zakładowy Klub Sportowy w odległości 400 m.

„La Boheme” usytuowana jest w samym sercu wrocławskiego Śródmieścia. W niedalekiej odległości znajdują się: zabytkowy Ostrów Tumski jak również Wyspa Słodowa, która obecnie wykorzystywana jest jako punkt rozrywki, miejsce plenerowych spotkań i koncertów, stanowiąc tym samym idealne miejsce na weekendowy relaks i wypoczynek w otoczeniu zieleni. Usytuowanie inwestycji nieopodal centrum miasta pozwala przyszłym mieszkańcom na czynny udział w życiu kulturalnym i towarzyskim Wrocławia. Dodatkowym atutem jest bliskość Galerii Handlowych (Galeria Dominikańska czy Pasaż Grunwaldzki). Niezaprzeczalną zaletą inwestycji jest bliskość komunikacji miejskiej - przystanki autobusowe (144, 128, 251, C) oraz tramwajowe (6, 7, 8, 9, 11, 17, 23), co umożliwi mieszkańcom łatwe przemieszczanie się po Wrocławiu.

Dzielnica znajdująca się na prawym brzegu Odry, w południowo-wschodniej części Wrocławia. Liczba ludności na terenie Śródmieście, liczącym 16 kilometrów kwadratowych, wynosi około 117 tysięcy. Aktualnie dzielnica ulega procesowi dezurbanizacji, czyli spadkowi liczby osób zamieszkujących jej teren. Dzielnica od północy i wschodu sąsiaduje z Psim Polem, od Południa z Krzykami, a od zachodu ze Starym Miastem. Niepowtarzalnego klimatu na Śródmieściu dodaje mieszcząca się na jego terenie duża ilość historycznych budynków. W ramach Śródmieścia znajduje się również Stadion Olimpijski, Hala Stulecia, ZOO Wrocław, Galeria Handlowa Pasaż Grunwaldzki oraz duża ilość malowniczych terenów zielonych. Rozwinięta sieć dróg zapewnia komfortowe przemieszczanie się po terenie Śródmieścia, jak i w stronę innych wrocławskich dzielnic tj. ulica Jedności Narodowej, Pomorska, Sienkiewicza, Monte Cassino, Zygmunta Wróblewskiego, Plac Grunwaldzki, Aleja Jana Kochanowskiego czy Aleja Ludomira Różyckiego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji La Boheme są dostępne 2 oferty

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
0/02 1 248,87 m2 Parter 1 742 090 zł
7 000 zł/m2
Zobacz
0/01 1 260,98 m2 Parter 1 826 860 zł
7 000 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
i2 DEVELOPMENT S.A.

i2 DEVELOPMENT S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Szewska 8
    50-122 Wrocław

+48 71 ...