Stoisko dewelopera Dolnośląskie Inwestycje S.A

Targi Mieszkaniowe Dolnośląskie

Starter III - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Borowska 6-12

Dolnośląskie Inwestycje S.A
  • liczba ofert 2

  • ceny (brutto) za m2 10 578  - 12 140 

  • powierzchnie 28 m2 - 55 m2

  • liczba pokoi 1 - 2

  • termin oddania 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (brutto) 343 929 zł
Ceny za m2 (brutto) 10 578 - 12 140 zł
Powierzchnie mieszkań 28 - 55 m2
Liczba pokoi 1 - 2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Wykończenie pod klucz
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 255, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 7
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc)
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2017 roku
Termin oddania 4 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, monitoring, internet, klimatyzacja, recepcja, tv kablowa, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Starter III

STARTER jest pierwszą inwestycją we Wrocławiu posiadającą w swojej ofercie wykonane w standardzie pod klucz niewielkie mikro apartamenty na sprzedaż, z opcją powierzenia najmu - z gwarancją najmu 7% w stosunku rocznym.

Lokale przeznaczone są dla szerokiego spektrum końcowych użytkowników w tym w szczególności studentów, absolwentów i innych młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie.
Projekty realizowane są przez spółki celowe z grupy kapitałowej Dolnośląskie Inwestycje S.A.

STARTER I to 149 mikro apartamentów obecnie wynajmowanych,
STARTER II to 175 mikro apartamentów obecnie w przygotowaniu do najmu,
STARTER III to 255 mikro apartamentów obecnie w sprzedaży.

Zgodnie z naszą strategią, podobnie jak w poprzednich inwestycjach, w Starterze III powstaną nowoczesne mikroapartamenty wykończone w standardzie „pod klucz”.

Wszystkie obiekty STARTER są w pełni monitorowane i chronione. Przy wejściu wita nas uśmiechnięty recepcjonista. Do cicho i szybkobieżnej windy dostajemy się za pomocą karty magnetycznej, która pozwala dostać się nam na kondygnację, na której mieszkamy oraz otworzyć drzwi do naszego lokalu. Energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych i niskoszumowa wentylacja mechaniczna to kolejne ważne atuty w standardzie STARTERA. Każdy lokal wyposażany jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację. STARTER to kompleks wielofunkcyjny oferujący oprócz mikroapartamentów także wielostanowiskowy garaż podziemny oraz zlokalizowane w części parterowej lokale usługowe, uzupełniające ofertę mieszkaniową. W obiektach STARTER znajdują się również: szerokopasmowy Internet, telewizja cyfrowa i samoobsługowa pralnia.

Inwestycja Starter III składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 255 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 55 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Starter III są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dolnośląskie Inwestycje S.A przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Starter III pozostały w sprzedaży 2 mieszkania o powierzchni od 28 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 10 578 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 50 metrów od inwestycji Starter III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Dyrekcyjna (21101). W najbliższej okolicy inwestycji Starter III znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 73 w odległości 200 m, Przedszkole Nr 50 - "Mały Kolejarz" w odległości 250 m, Publiczne Przedszkole Integracyjne Promyk Słońca w odległości 300 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych. A. Szadura, J. Piotrowski, w odległości 300 m Lege Artis sp.j. Apteka, w odległości 300 m Bus. Apteka. W okolicy znajdują się sklepy: POWIATOWY URZĄD PRACY w odległości 150 m, SĄD PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH w odległości 250 m, Pod Semaforem w odległości 300 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:World Woman s.c. Centrum kształtowania sylwetki. Bilewicz P., Olender D. w odległości 600 m, Ekologiczne Życie. Jefimow G. w odległości 700 m, Joygroup Sp. z o.o. w odległości 700 m.

Inwestycja STARTER III położona jest w samym sercu Wrocławia (ok. 2 km od Rynku), w ścisłym centrum miasta u zbiegu ulic Borowskiej, Glinianej i Dyrekcyjnej. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie nowej galerii handlowej WROCLAWIA i nowego dworca PKS. W promieniu kilkuset metrów znajdują się Dworzec Główny PKP, wrocławski Aquapark, Sky Tower, wiele nowych biurowców i innych centrów handlowych. Ogromnym atutem tej lokalizacji jest zwłaszcza położony w odległości krótkiego spaceru Uniwersytet Ekonomiczny z bazą kilkunastu tysięcy studentów, potencjalnych najemców mikroapartamentów w nowym STARTERZE. Bliskość uniwersyteckiego szpitala klinicznego wraz z wydziałem farmacji oraz zlokalizowany w niedużej odległości Rynek Starego Miasta dodatkowo uzupełniają wyjątkowe, wręcz unikalne położenie naszej nieruchomości.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Starter III są dostępne 2 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (brutto) Przecena MDM
442 2 55,12 m2 4 583 053 zł
10 578 zł/m2
Zobacz
543 1 28,33 m2 5 343 929 zł
12 140 zł/m2
Zobacz

Promocje

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

klimatyzacja

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dolnośląskie Inwestycje S.A

Dolnośląskie Inwestycje S.A

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Wybrzeże Pasteura 18/1g,
    50-367 Wrocław

+48 71 ...

Wiadomości o deweloperze