Nowe lokale użytkowe na Starym Mieście

Hala targowa dolnośląskie - Stare Miasto

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Starym Mieście. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Starym Mieście

Znajduje się w lewobrzeżnej części Wrocławia. Jedna z najmniejszych dzielnic zajmująca powierzchnię niespełna 7 kilometrów kwadratowych, zamieszkana przez około 53 tysiące ludzi. Dzielnica sąsiaduje od strony zachodniej z dzielnicą Fabryczna, od południa z Krzykami, od wschodu ze Śródmieściem, a jej północną granicę wyznacza Odra. Na terenie Starego Miasta znajduje się Muzeum Architektury, Opera Wrocławska, Muzeum Narodowe, Galeria Dominikańska oraz Panorama Racławicka. Historyczna zabudowa Starego Miasta dodaje niepowtarzającego klimatu całej dzielnicy. Wysoki poziom zurbanizowania dzielnicy pozytywnie wpływa na wygodę życia codziennego. Dodatkowym atutem Starego Miasta jest dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa, zapewniająca sprawne połączenie z pozostałymi częściami Wrocławia tj. ulica Kazimierza Wielkiego, Sądowa, Legnicka, Długa, Starogroblowa, Grodzka, Ruska, Świdnicka oraz Podwale i Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Na Starym Mieście aktualnie jest na sprzedaż 990 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 22 inwestycjach deweloperskich, z których 41 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Starym Mieście mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 16,00 do 150,00 m2, w tym:

  • 298 mieszkań 1-pokojowych,
  • 380 mieszkań 2-pokojowych,
  • 216 mieszkań 3-pokojowych,
  • 44 mieszkania 4-pokojowych,
  • 15 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Starym Mieście

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Starym Mieście wynoszą od 7 800 zł do 17 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Starym Mieście kosztuje 191 351 zł.

Na Starym Mieście nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Starym Mieście deweloperzy przygotowali 6 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 3 nieruchomościach.

Polecane lokale użytkowe na Starym Mieście

Lokale użytkowe na Starym Mieście

Podobne lokalizacje