Nowe lokale użytkowe w Lubinie

Hala targowa dolnośląskie - Lubin

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Lubinie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Lubinie

Lubin to miasto i gmina znajdująca się w województwie dolnośląskim. Jest siedzibą powiatu lubińskiego, gminy miejskiej i gminy wiejskiej Lubin. Leży w centrum Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. W Lubinie swoją siedzibę posiada KGHM Polska Miedź - jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie. Sektor wydobywczy, choć rozbudowany tutaj do ogromnych rozmiarów, nie jest jedyną działalnością gospodarczą w tym rejonie. Lubin jest miastem, w którym narodziła się telefonia "Dialog". Nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od polskiego słowa "lubić" - określenia pozytywnej ludzkiej emocji "lubienia czegoś". Do ważniejszych wydarzeń historycznych odbywających się na ziemi lubińskiej należy zbrodnia lubińska (1982 r.). Podczas tego wydarzenia Milicja Obywatelska oraz ZOMO stłumiły demonstrację przeciwko stanowi wojennemu.

W Lubinie aktualnie jest na sprzedaż 22 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Lubinie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 77,00 m2, w tym:

  • 7 mieszkań 1-pokojowych,
  • 8 mieszkań 2-pokojowych,
  • 4 mieszkania 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

W Lubinie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje