Nowe domy w powiecie wrocławskim

Hala targowa dolnośląskie - wrocławski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie wrocławskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie wrocławskim

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

W powiecie wrocławskim aktualnie jest na sprzedaż 798 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 33 inwestycjach deweloperskich, z których 124 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie wrocławskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 140,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 165 mieszkań 2-pokojowych,
  • 393 mieszkania 3-pokojowych,
  • 98 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie wrocławskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie wrocławskim wynoszą od 3 298 zł do 8 545 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie wrocławskim kosztuje 196 900 zł.

Ceny domów w powiecie wrocławskim

W powiecie wrocławskim mamy 136 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 94,00 do 210,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie wrocławskim wynoszą od 3 960 zł do 5 843 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie wrocławskim kosztuje 460 000 zł.

Aktualnie w w powiecie wrocławskim deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. W powiecie wrocławskim mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane domy w powiecie wrocławskim

Wybrane promocje w powiecie wrocławskim

Wszystkie promocje

Domy na sprzedaż w powiecie wrocławskim

Podobne lokalizacje