Nowe domy w powiecie Oławskim

Hala targowa Dolnośląskie - Oławski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Oławskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Oławskim

Powiat oławski usytuowany jest na południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego i zajmuje powierzchnię ok. 524 km2, na której mieszka ponad 75 tys. osób. Do terytorium powiatu należą miasta: Oława i Jelcz-Laskowice, jedna gmina miejska i jedna miejsko-wiejska oraz 2 – wiejskie. Nizinne tereny nad Odrą oraz jej dopływami: Oławą i Smortawą, stanowią dogodne warunki do rozwoju rolnictwa, toteż grunty rolne zajmują prawie 60% obszaru. Architektura mieszkaniowa w postaci domów jedno- i wielorodzinnych oraz niskich bloków skoncentrowana jest w miastach, natomiast na pozostałych terenach występują zabudowania wiejskie. Rozległe kompleksy leśne, 5 rezerwatów przyrody, min.: Zwierzyniec i Kanigóra, a także ulokowane nad zalewami ośrodki wypoczynkowe czy jeździeckie, sprzyjają rekreacji na świeżym powietrzu. Największą lokalną firmą są Jelczańskie Zakłady Samochodowe. Główne arterie to: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 39 (Łagiewniki – Kępno) i nr 94 (Zgorzelec – Korczowa).

W powiecie Oławskim aktualnie jest na sprzedaż 33 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Oławskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 45,00 do 84,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 21 mieszkań 2-pokojowych,
  • 10 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Oławskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Oławskim wynoszą od 4 400 zł do 4 984 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Oławskim kosztuje 211 822 zł.

W powiecie Oławskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Domy na sprzedaż w powiecie Oławskim

Podobne lokalizacje