Nowe mieszkania w Krzykach

Hala targowa Dolnośląskie - Krzyki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Krzykach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Krzykach

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

W Krzykach aktualnie jest na sprzedaż 2 142 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 62 inwestycjach deweloperskich, z których 523 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Krzykach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 17,00 do 198,00 m2, w tym:

  • 224 mieszkania 1-pokojowych,
  • 686 mieszkań 2-pokojowych,
  • 687 mieszkań 3-pokojowych,
  • 218 mieszkań 4-pokojowych,
  • 9 mieszkań 5-pokojowych,
  • 2 mieszkania 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Krzykach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Krzykach wynoszą od 4 882 zł do 12 970 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Krzykach kosztuje 209 066 zł.

Ceny domów w Krzykach

W Krzykach mamy 90 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 94,00 do 165,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Krzykach wynoszą od 4 321 zł do 6 144 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Krzykach kosztuje 475 000 zł.

Aktualnie w w Krzykach deweloperzy przygotowali 7 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach. W Krzykach mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane mieszkania w Krzykach

Wybrane promocje w Krzykach

Mieszkania na sprzedaż w Krzykach

Podobne lokalizacje