Nowe mieszkania w Oławie

Hala targowa Dolnośląskie - Oława

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Oławie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Oławie

Oława to miasto położone w centrum powiatu oławskiego, w odległości ok. 27 km od Wrocławia, na rzekami: Odrą i Oławą. Obszar o powierzchni ok. 27 km2 zamieszkują ponad 32 tys. ludności. Charakterystycznymi obiektami architektonicznymi są: renesansowo-barokowy Pałac Luizy oraz ratusz z XIX w., w którym znajduje się unikatowy zegar figuralno-astronomiczny. W Oławie dominuje niska zabudowa: domy jedno- i wielorodzinne, stylowe kamienice oraz czteropiętrowe bloki. W pobliżu znajdują się 3 rezerwaty przyrody: Zwierzyniec, Kanigóra i Grądy Ryczyńskie, zaś Park Miejski umożliwia codzienny wypoczynek pośród zieleni. W mieście zlokalizowanych jest wiele zakładów produkcyjnych, min.: Autoliv Poland, Zm Silesia SA, SCA Hygiene Products czy DS Smith. Tutejszą atrakcją jest nowoczesny kompleks basenów – Termy Jakuba.

W Oławie aktualnie jest na sprzedaż 33 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Oławie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 45,00 do 84,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 21 mieszkań 2-pokojowych,
  • 10 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Oławie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Oławie wynoszą od 4 400 zł do 4 984 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Oławie kosztuje 211 822 zł.

W Oławie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Oławie

Podobne lokalizacje