Nowe mieszkania w powiecie Sochaczewskim

Hala targowa Mazowieckie - Sochaczewski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Sochaczewskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Sochaczewskim

Położony w zachodniej części Mazowsza powiat sochaczewski składa się z miasta Sochaczewa oraz 6 gmin wiejskich: Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno i Teresin. Znaczą część terytorium powiatu o powierzchni prawie 735 km2 zajmują obszary leśne i grunty rolne, choć znajdują się tu również duże zakłady produkcyjne, m.in.: Zakłady Przemysłu Zbożowego Szymanów, Boryszew S.A., Mars Polska czy Bakoma S.A. Zabudowę mieszkaniową dla ponad 85 tys. mieszkańców stanowią przede wszystkim domy jednorodzinne. W Sochaczewie znajdują się szeregowe oraz wielkopowierzchniowe obiekty handlowo-usługowe. Do architektury zabytkowej należą liczne dworki i pałace, np. w Czerwonece, Chodakowie czy Gawłowie, a także słynny Dworek Chopinowski w Żelazowej Woli. Walorami przyrodniczymi odznaczają się tereny Kampinoskiego Parku Narodowego, 3 rezerwaty, 33 parki oraz dolina rzeki Bzury. W obrębie powiatu krzyżują się drogi krajowe nr 2 (Świecko – Terespol) i nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka).

W powiecie Sochaczewskim aktualnie jest na sprzedaż 30 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Sochaczewskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 35,00 do 70,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 15 mieszkań 2-pokojowych,
  • 14 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Sochaczewskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Sochaczewskim wynoszą od 4 600 zł do 4 950 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Sochaczewskim kosztuje 171 121 zł.

W powiecie Sochaczewskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w powiecie Sochaczewskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie Sochaczewskim

Podobne lokalizacje