Nowe mieszkania na Wildzie

Hala targowa wielkopolskie - Wilda

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Wildzie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wildzie

Mieszcząca się w południowej części Poznania dzielnica, zamieszkiwana przez około 60 tysięcy osób, której powierzchnia wynosi około 15 kilometrów kwadratowych. Od strony zachodniej graniczy z Grunwaldem, od północnej ze Starym Miastem, od wschodu z Nowym Miastem, zaś jej południowa granica stanowi jednocześnie granice miasta Poznań. W dzielnicy znajduje się duży w stosunku do całej dzielnicy Las Dębiński oraz liczne ogródki działkowe. W północnej części Wildy przeważają budynki wielorodzinne, zaś w południowej jednorodzinne. Dużym atutem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa, główne arterie dzielnicy tj. 28 Czerwca 1956, Czechosłowacka, Opolska, Bohaterów Westerplatte, Hetmańska, Dolna Wilda, Droga Dębińska czy Leszczyńska usprawniają przemieszczanie się po mieście. W Wildzie nie brakuje również placówek oświatowych różnego szczebla, punktów handlowo-usługowych czy przychodni.

Na Wildzie aktualnie jest na sprzedaż 344 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 12 inwestycjach deweloperskich, z których 50 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Wildzie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 29,00 do 166,00 m2, w tym:

  • 73 mieszkania 1-pokojowych,
  • 149 mieszkań 2-pokojowych,
  • 78 mieszkań 3-pokojowych,
  • 27 mieszkań 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Wildzie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Wildzie wynoszą od 5 900 zł do 10 306 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Wildzie kosztuje 250 500 zł.

Na Wildzie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania na Wildzie

Mieszkania na sprzedaż na Wildzie

Podobne lokalizacje