Nowe lokale użytkowe na Bałutach

Hala targowa łódzkie - Bałuty

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Bałutach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bałutach

Druga co wielkości dzielnica Łodzi o powierzchni blisko 79 kilometrów kwadratowych. W porównaniu do reszty dzielnic Łodzi, zamieszkuje ją największa liczba ludności – około 195 tysięcy. Od północnego zachodu do północnego wschodu granica Bałut stanowi jednocześnie granicę Łodzi. Dzielnica sąsiaduje od południa z Polesiem, Śródmieściem i Widzewem. W Bałutach znajduje się największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe w Polsce – Manufaktura, które powstało poprzez zrewitalizowanie fabryki Izraela Poznańskiego i dobudowanie nowych, harmonizujących z resztą części obiektu. W dzielnicy znajduje się duża liczba terenów zielonych np. niezwykle malowniczy Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki i wiele parków czy ogródków działkowych. Dużym atutem Bałut jest dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej oraz sieć dróg np. ulica: Wojska Polskiego, Północna, Zachodnia, Drewnowska, Ogrodowa, Limanowskiego, Warszawska, Zgierska, Aleja Grzegorza Pałki, Aleja Włókniarzy, Łagiewnicka, Okólna, Szczecińska czy Strykowska, które umożliwiają komfortowe przemieszczanie się po mieście Łódź. Wysoki poziom zurbanizowania Bałut – liczne szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, dostępność punktów medycznych czy rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych, wywiera pozytywny wpływ na wygodę życia codziennego.

Na Bałutach aktualnie jest na sprzedaż 644 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 25 inwestycjach deweloperskich, z których 62 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Bałutach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 222,00 m2, w tym:

  • 58 mieszkań 1-pokojowych,
  • 177 mieszkań 2-pokojowych,
  • 301 mieszkań 3-pokojowych,
  • 88 mieszkań 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Bałutach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Bałutach wynoszą od 3 223 zł do 8 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Bałutach kosztuje 179 985 zł.

Ceny domów na Bałutach

Na Bałutach mamy 5 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 90,00 do 182,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Bałutach wynoszą od 4 780 zł do 5 333 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Bałutach kosztuje 430 200 zł.

Aktualnie w na Bałutach deweloperzy przygotowali 6 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe na Bałutach

Lokale użytkowe na Bałutach

Podobne lokalizacje