Nowe domy na Ursusie

Hala targowa Mazowieckie - Ursus

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Ursusie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ursusie

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Na Ursusie aktualnie jest na sprzedaż 1 009 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 28 inwestycjach deweloperskich, z których 50 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

1 oferta nowego mieszkania spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy na Ursusie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 114,00 m2, w tym:

  • 14 mieszkań 1-pokojowych,
  • 317 mieszkań 2-pokojowych,
  • 517 mieszkań 3-pokojowych,
  • 128 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych,
  • 2 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Ursusie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Ursusie wynoszą od 5 831 zł do 8 679 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Ursusie kosztuje 228 174 zł.

Na Ursusie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Ursusie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Domy na sprzedaż na Ursusie

Podobne lokalizacje