Stoisko dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe zachodniopomorskie

Vastbouw Polska Sp. z o.o.
Osiedle Lajkonik

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Posiadamy 62 oferty
w 3 inwestycjach

Ceny od 4 776 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Holding Vastbouw to firma której początki sięgają 1983 roku. Aktualnie grupę tworzy osiemnaście firm działających na terenie Holandii, Niemczech, Czechach oraz Polsce.

Vastbouf jest członkiem elitarnej organizacji "Europa House", która zrzesza najprężniejsze koncerny budowlane z całej Europy. Umożliwia to Spółce ciągłą wymianę doświadczeń, projektów oraz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych stosowanych w budownictwie.

Firma zajmuje się głównie działalnością mającą na celu rozwijanie i promowanie budownictwa mieszkaniowego. Realizuje projekty o przemyślanej architekturze i funkcjonalnych wnętrzach. Wszystkie prace wykończeniowe oraz budowlane wykonuje z dużą starannością, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Jednocześnie dba, aby każdy z projektów tworzył harmonijną całość z otoczeniem.

Polski oddział firmy - Vastbouw Polska Sp. z o.o. powstał w 1999 roku. Należy do jednego z najmłodszych członków holdingu. Zajmuje się kompleksową działalnością deweloperską obejmującą obsługę budowy osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Współpracuje z podwykonawcami we wszystkich branżach budowlanych, projektantami, geodetami, geologami oraz inspektorami nadzoru budowlanego, sanitarnego i elektrycznego.

W swojej działalności Spółka przywiązuje dużą wagę do detali osiedla tj. chodniki, ogrodzenia, place zabaw, oświetlenie, nasadzenia roślin i elementy małej architektury.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera