Stoisko dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko

Targi Mieszkaniowe zachodniopomorskie

Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko
Kwartał Róży Wiatrów

Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko

Posiadamy 2 oferty
w 1 inwestycji

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO jest Spółką z o.o., która rozpoczęła swoją działalność w sierpniu 1990 roku, podejmując się realizacji inwestycji w zakresie budownictwa ogólnego, komunalnego i przemysłowego, w systemie generalnego wykonawstwa lub “pod klucz”.



Od 1991 roku na terenie Niemiec, w ramach usług budowlanych wykonujemy konstrukcje żelbetowe i murowe stanów surowych obiektów wraz z okładzinami elewacji z cegły klinkierowej lub silikatowej a także docieplanie elewacji.Siedziba i zaplecze techniczne firmy CIROKO mieści się w Szczecinie przy ulicy Gerarda Merkatora nr 7 (dawniej ul. Gdańska 16a).



Firma posiada także zaplecze socjalne dla własnych pracowników w Świnoujściu.CIROKO zatrudnia średnio 285 pracowników, w tym 27 osób kadry inżynieryjno-technicznej z wyższym wykształceniem, która w znacznej części posiada wieloletnie doświadczenie, zdobyte we współpracy z firmami niemieckimi i angielskimi na budowach prowadzonych na terenie Niemiec, Libii i Sudanu. Posiadamy dobrze zorganizowany system kooperacji z wieloma podwykonawcami branżowymi i specjalistycznymi oraz dostawcami materiałów i sprzętu specjalistycznego, a także biurami projektów, co pozwala nam podejmować się realizacji dużych i skomplikowanych zadań, w krótkim okresie czasu.

Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO jest członkiem Krajowej Izby Budownictwa oraz otrzymało rekomendację Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko

Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko

Strona internetowa dewelopera