Stoisko dewelopera Nickel Development Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe zachodniopomorskie

Nickel Development Sp. z o.o.
Apartamenty Koło Brzegu

Nickel Development Sp. z o.o.

Posiadamy 40 ofert
w 1 inwestycji

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Promocje dewelopera

Informacje o deweloperze

Nickel Development Sp. z o.o. to firma rodzinna powstała w Poznaniu w 1998 roku. W okresie swojej działalności zrealizowała wiele projektów, podejmując się coraz bardziej wymagających i złożonych projektów.

Działalność firmy opiera się na trzech filarach: lokalizacja, architektura oraz produkt jakim jest mieszkanie. Lokalizacja to miejsce w pobliżu niezbędnej do życia infrastruktury, dobrze skomunikowane z miastem. Każdy projekt architektoniczny cechuje się ponadczasowym wyglądem, który nawet po upływie lat wygląda dobrze tworząc wizytówkę firmy i ciesząc swoich mieszkańców. Dodatkowo, każdy z lokali mieszkalnych zestawiony jest z aktualnymi potrzebami Klientów.

Spółka w 2012 roku powołała Dział Rozwoju Produktu, który monitoruje nie tylko twarde dane rynkowe, ale także aktualne trendy i modę. Przekłada się to na dostosowanie inwestycji do oczekiwań i potrzeb Klientów.

Inwestycje Nickel Development Sp. z o.o. uchodzą za jedne z najładniejszych w Poznaniu. Wpływ na to ma współpraca Spółki z utytułowanymi pracowniami architektonicznymi, których marki są gwarantem dobrego projektu.

Nickel Development to jedna z wielkopolskich wizytówek. Kojarzona jest z wysoką jakością i dobrą relacją jakości do ceny. Silna, ugruntowana pozycja Spółki sprawia iż Firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna także poza granicami kraju. Jest to dowodem na to, że rodzinna firma to biznes rozwijany z największą pasją i zaangażowaniem.

Pracujący w Nickel Development ludzie kreują wizerunek Firmy oraz podnoszą jej wartość. Zespół Spółki to wspaniałe osoby, posiadające profesjonalne umiejętności i niezwykłą charyzmę. Pozytywne relacje z obecnymi i przyszłymi Parterami i Klientami Firmy pozwala budować panująca wewnątrz firmy partnerska i przyjazna atmosfera.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Nickel Development Sp. z o.o.

Nickel Development Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera