Stoisko dewelopera Marina Developer Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe zachodniopomorskie

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 50,3 m2

Inwestycja Apartamenty Warszewo

Szczecin, Warszewo, ul. Maciejkowa 33

Marina Developer Sp. z o.o.

Szczegóły oferty

Oznaczenie mieszkania19.102
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena
Zapytaj o cenę
Cena za m2 informacja u dewelopera
Powierzchnia mieszkania50,33 m2
Powierzchnie dodatkowe taras
Liczba pokoi2 pokoje
Rodzaj kuchni kuchnia otwarta
Liczba łazienekposiada 1 łazienkę
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi 263 cm
Piętro 1 piętro
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2015 roku
Termin oddania oddane do użytku
Komórki lokatorskie posiada (32) - Komórki lokatorskie do wyłącznego wykorzystania przez właścicieli znajdujące się na poziomie -1: 24 szt. Spiżarnie lokatorskie znajdujące się na poziomie +2 oraz +3 wykończone w wysokim standardzie: 8 szt.
Miejsca postojowe

miejsca postojowe naziemne Miejsca postojowe naziemne.

miejsca postojowe podziemne Miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o mieszkaniu

Nowe mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze, o powierzchni 50,3 m2. Wysokość pomieszczeń wynosi 263 cm. Oferta o oznaczeniu 19.102 znajduje się w inwestycji Apartamenty Warszewo, przy ul. Maciejkowa 33 i jest realizowana przez dewelopera Marina Developer Sp. z o.o.. Oferta nie jest objęta programem dopłat MDM.

Opis inwestycji Apartamenty Warszewo

Apartamenty Warszewo

Apartamenty Warszewo to nowoczesna, lekka architektura atrakcyjnie wkomponowana w pełną zieleni okolicę.

W ramach inwestycji powstaną mieszkania typu M1, M2, M3 oraz M4 o powierzchni od 29 m² do 72,5 m². Nowoczesny wygląd osiedla został zaprojektowany przez renomowane szczecińskie biuro architektoniczne Dedeco.

Projekt “Warszewo” to propozycja dla ludzi ceniących komfort życia, spokój i wygodę. Osiedle wyróżnia się niską i kameralną zabudową, stwarzającą poczucie prywatności. Mieszkania znajdują się na zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Kompleks będzie składać się z pięciu czterokondygnacyjnych budynków (hala garażowa, parter, piętro i poddasze).

Mając na uwadze wymogi klientów, zaprojektowaliśmy nowoczesne i funkcjonalne układy pomieszczeń, dbając o atrakcyjność lokali na każdej kondygnacji. Dzięki zastosowaniu dużych okien, lokale są jasne i słoneczne. Każde mieszkanie posiada przestronny taras, a w apartamentach klasy M3 przewidziano dodatkowy balkon, dostępny z sypialni. Naturalnym przedłużeniem mieszkań na parterze są zaciszne i przytulne ogródki. Dla osób preferujących mieszkania na wyższych kondygnacjach, przewidzieliśmy przestronne i wysokie apartamenty na poddaszu (3,5 m), gdzie skosy zaczynają się dopiero od 2,5 m (powyżej poziomu okien). Dodatkowy komfort zapewniają nowoczesne i cichobieżne windy znajdujące się w każdym z budynków. Więcej szczegółów znajdziesz w opisie: Standard mieszkań.

Precyzyjnie zaaranżowane tereny zielone nadają osiedlu wyjątkowy i kameralny charakter. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla, zaprojektowaliśmy atrakcyjny plac zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń stwarza dogodne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Osiedle zaprojektowano z myślą o codziennym komforcie przyszłych lokatorów. Oferujemy Państwu praktyczne rozwiązania na wspólnych przestrzeniach użytkowych:
- podziemny, monitorowany garaż w każdym z budynków
- szerokie miejsca parkingowe
- szerokie, nowoczesne windy osobowe, również na poziomie -1
- bezstopniowy dostęp do mieszkań
- boksy garażowe
- zamykany hol, oddzielony drzwiami od klatki schodowej.

Inwestycja Apartamenty Warszewo składa się z 5 budynków w których łącznie znajduje się 168 lokali mieszkalnych o powierzchni od 42 do 115 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Warszewo są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marina Developer Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Warszewo pozostało w sprzedaży 35 mieszkań o powierzchni od 42 do 115 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Warszewo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Morenowa. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Warszewo znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PUNKT PRZEDSZKOLNY "FANTAZJA" w odległości 250 m, Punkt przedszkolny EXPERCIK w odległości 300 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe BUS w odległości 950 m. W okolicy znajdują się sklepy: CASH4YOU w odległości 500 m, Karczma Rzym w odległości 1 600 m, Pizzeria - Catering La Notte w odległości 1 700 m.

Jednym z największych atutów osiedla jest jego lokalizacja.

Warszewo
Osiedle wybudowane w wyjątkowo zielonej dzielnicy Szczecina, jest idealnym miejscem dla osób szukających wytchnienia od gwaru miasta. Na Warszewie znajduje się wiele placówek oświatowych, a okoliczne sklepy umożliwiają wygodne i szybkie zakupy.

Komunikacja
Bliskość centrum nie pozbawiła mieszkańców osiedla korzystania z możliwości i usług jakie oferuje się zaledwie kilka minut jazdy samochodem lub autobusem o centrum Szczecina. Przystanek autobusowy oddalony jest o jedyne 50 m od osiedla, co daje mieszkańcom możliwość wygodnego korzystania z komunikacji miejskiej.

Sport i rekreacja
Bliskość terenów zielonych stwarza dogodne warunki rekreacyjno-wypoczynkowe. Z osiedla Warszewo można udać się na spacer do pobliskiej Puszczy Wkrzańskiej lub na wycieczkę rowerową wzdłuż Jeziora Głębokiego. Zimą, pasjonaci sportów mogą korzystać z infrastruktury na Szczecińskiej Gubałówce.

Otulona liczną zielenią północna dzielnica Szczecina, w której znajduje się duża liczba zbiorników wodnych. Liczba ludności w dzielnicy wynosi około 55 tysięcy. Od strony wschodniej, przylega do niej malownicze Jezioro Dąbie, a jej północna granica stanowi równocześnie cześć granicy Szczecina. Od strony wschodniej sąsiaduje z zachodem, a od południowej ze Śródmieściem. Północ to dzielnica w której przeważa niewysoka zabudowa, w większości jednorodzinna. W jej obrębie znajduje centrum handlowe Stara Cegielnia, liczne hipermarkety, a także zapewniające wygodę życia codziennego szkoły, przedszkola, mniejsze sklepy, przychodnie i punkty usługowe. Dodatkowym atutem jest dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna – ulica Bogumińska, Obotrycka, Wilcza, Przyjaciół Żołnierza, Księcia Warcisława I, Rostocka, Duńska czy Pokoju.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa z murowanymi ścianami nośnymi.

Dach

Skośne pokryte gontem papowym.

Elewacja

Systemowa lekka-mokra, wykończona tynkiem i płytką klinkierową.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe z PCV, szklone szybami zespolonymi, na parterach okna wyposażone w kasety oraz prowadnice do rolet zewnętrznych.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe - pełne typu PORTA, antywłamaniowe.

Balkony

Balkony i tarasy - wyłożone płytkami z gresu mrozoodpornego lub wykończone posadzką żywiczną.

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

Ściany wewnętrzne - murowane tynk gipsowy. Ściany w łazience - murowane, tynk cementowo-wapienny. Ściany klatka schodowa: murowane, tynkowane oraz szpachlowane: malowane w części płytka klinkierowa. Ściany zewnętrzne - murowane ocieplone styropianem o gr. 15 cm..

Sufity

Tynk cienkowarstwowy gipsowy. Klatki schodowe: szpachlowane, malowane.

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

Instalacja wody ciepłej i zimnej, kanalizacyjna, elektryczna, centralnego ogrzewania, multimedialna, domofonowa (z możliwością instalacji wideofonu).

Ogrzewanie

Centralne; operator: SEC.

Wentylacja

Grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

- instalacja wody ciepłej i zimnej - podejścia do baterii zakończone korkiem - instalacja kanalizacyjna wyprowadzenia z pionu do pomieszczenia zakończone korkiem

Wyposażenie kuchni

- przyłącza wody do zlewozmywaka i zmywarki zakończone korkiem - wyprowadzenie kanalizacji z pionu do pomieszczenia zakończone korkiem

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Marina Developer Sp. z o.o.

Marina Developer Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Przestrzenna 11,
    70-800 Szczecin

+48 609...

+48 609...