Stoisko dewelopera Apartamenty Wieża

Targi Mieszkaniowe Zachodniopomorskie

Apartamenty Wieża - mieszkania na sprzedaż

Wałecki, Wałcz, ul. Plac Polski 1

Apartamenty Wieża
  • liczba ofert 7

  • powierzchnie 70 m2 - 110 m2

  • liczba pokoi 3 - 5

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 70 - 110 m2
Liczba pokoi 3 - 5
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 34, dostępnych 7
Liczba kondygnacji naziemnych 8
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe ogródek, balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2016 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, teren ogrodzony, boisko, internet, recepcja, tv kablowa, winda
Przyroda las, jezioro
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Wieża

Wyjątkowy charakter inwestycji uzyskano dzięki połączeniu zabytkowej wieży ciśnień, nowoczesnej architektury oraz wspaniałej lokalizacji nad jeziorem Raduń. Na przepięknej działce o pow. ok. 3300 m2 powstanie wyjątkowy kompleks 32 luksusowych apartamentów.

Sercem projektu jest wieża ciśnień pochodząca z 1902 roku. Wieża służyła mieszkańcom Wałcza jeszcze w 1990 roku. Nowobudowany budynek w naturalny sposób wypełni skarpę na wzgórzu. Obie części będą połączone na całej wysokości przeszklonym łącznikiem.

Projekt został przygotowany w znanym wałeckim biurze projektowym prowadzonym przez Janusza Bielenia.

Inwestycja zlokalizowana jest na wzniesieniu nad brzegiem jeziora Raduń, wśród 100 letniego lasu. Jednocześnie znajduje się w centrum miasta. Tak unikalne położenie zapewnia doskonały widok na jezioro Raduń i panoramę miasta, a z wyższych pięter również na jezioro Zamkowe.

Apartamenty Wieża będą wyjątkowym miejscem i staną się wizytówką Wałcza. Budynek będzie można podziwiać z wielu zakątków miasta, między innymi z Placu Wolności czy promenady otaczającej jezioro Raduń.

Inwestycja Apartamenty Wieża składa się z 1 budynku w którym łącznie znajdują się 34 lokale mieszkalne o powierzchni od 70 do 110 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Wieża są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Wieża przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wieża pozostało w sprzedaży 7 mieszkań o powierzchni od 70 do 110 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Wałcz leży na południowo-wschodnich krańcach województwa zachodniopomorskiego. Najbliższe duże miasta to: Szczecin (144 km), Bydgoszcz (113 km), Piła (28 km), Poznań (132 km), Gorzów Wielkopolski (107 km), Koszalin (137 km). Przez miasto prowadzą drogi krajowe: nr 10 od granicy w Lubieszynie do Płońska, oraz nr 22 z Kostrzyna do okolic Braniewa, a także wojewódzkie: nr 163 z Kołobrzegu i nr 178 do Obornik Wlkp.

Wałcz posiada dogodną sieć połączeń drogowych, trwa budowa obwodnicy miasta. Tylko 2 godziny dzielą nas od Poznania, Bydgoszczy, Koszalina, Szczecina czy Gorzowa Wlkp. 3 godziny wystarczają aby dojechać do Berlina lub Gdańska. Dojazd do Warszawy zajmie 4 godziny.

Miasto jest malowniczo usytuowane wśród wyjątkowo czystych lasów i jezior.

Bogate zaplecze rekreacyjne: siłownie i gabinety odnowy biologicznej, kryte pływalnie oraz stadion piłkarski i lekkoatletyczny, a także stadniny koni tworzą doskonałe warunki do uprawiania turystyki i rekreacji.

Atrakcyjna oferta sportowo rekreacyjna, zadbane plaże, dobrze oznaczone szlaki piesze, rowerowe i wodne (możliwość uprawiania żeglarstwa i kajakarstwa), dobrze wyposażone hale sportowe sprawiają, że Wałcz i jego okolice pozwalają na uprawianie turystyki aktywnej oraz na dobry wypoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Niewątpliwą atrakcją jest Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, gdzie budują formę olimpijczycy z Polski i zagranicy.

Wałcz to urokliwe miasto położone w środkowej części Pojezierza południowo-pomorskiego, pomiędzy Szczecinem i Bydgoszczą. Miasto okalają jezioro Raduń i Zamkowe oraz rzeka Żydówka. Wałcz jest powiatowym ośrodkiem administracyjnym, gospodarczym i kulturalnym, siedzibą urzędów i instytucji lokalnych oraz ósmym ośrodkiem miejskim województwa (pod względem liczby ludności). W niewielkiej odległości od miasta znajdują się też inne jeziora: Chmiel Duży, Chmiel, Raduń Mały, Ostrowiec, Lubianka, Jezioro Łabędzie. Akweny te położone są w zwartych kompleksach lasów i parków krajobrazowych. Warto wspomnieć, że w aglomeracji znajdują się prężnie działające zakłady produkujące: części rowerowe (piasty rowerowe i mechanizmy korbowe), syropy i soki zagęszczane, preparaty biologiczne dla rolnictwa i leśnictwa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wieża jest dostępnych 7 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A21 3 90,81 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
A14 4 97,71 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
A17 3 92,22 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
A5 4 110,49 m2 Parter zapytaj o cenę 2% Zobacz
A6a 3 70,09 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
A27 5 103,05 m2 6 zapytaj o cenęZobacz
A22 3 89,85 m2 5 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

- apartamenty: PCV z okuciami obwiedniowymi, z szybami zespolonymi 3 warstwowymi; - fasada aluminiowo-szklana: przeszklenie stałe z uchylanymi oknami.

Drzwi zewnętrzne

- wejściowe do mieszkań – stalowe jednoskrzydłowe, antywłamaniowe, ze stalową ościeżnicą; - bez drzwi wewnętrznych i ościeżnic w mieszkaniach (za wyjątkiem drzwi ppoż).

Balkony

- drzwi balkonowe przesuwne z elementami stałymi wg. projektu; - wylewka betonowa.

Posadzka

– gładź cementowa.

Ściany

- wewnętrzne - murowane (silikatowe lub wylewane żelbetowe); - ścianki działowe - murowane (gazobeton lub Ytong); - tynki lub gładzie gipsowe, wstępnie malowane na biało; - ściany wieży ceglane nietynkowane, wysokość pomieszczeń minimum 2,59m.

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

- wodno-kanalizacyjna: z rur z tworzyw sztucznych, bez podłączeń odbiorników sanitarnych i białego montażu; - elektryczne: jednofazowa 230 V, w kuchniach zasilanie do kuchenek elektrycznych trójfazowe 400 V; - niskoprądowe: domofonowa, dzwonkowa, telefoniczna, telewizyjna - okablowanie mieszkań doprowadzone do mieszkania.

Ogrzewanie

- CO i ciepła woda użytkowa – z kotłowni wbudowanej opalanej gazem z sieci miejskiej; - grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi, lub (i) częściowo ogrzewanie podłogowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe.

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Apartamenty Wieża

Apartamenty Wieża

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Wałcz

+48 691...