Nowe lokale użytkowe w Wałczu

Hala targowa Zachodniopomorskie - Wałcz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Wałczu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wałczu

Wałcz to urokliwe miasto położone w środkowej części Pojezierza południowo-pomorskiego, pomiędzy Szczecinem i Bydgoszczą. Miasto okalają jezioro Raduń i Zamkowe oraz rzeka Żydówka. Wałcz jest powiatowym ośrodkiem administracyjnym, gospodarczym i kulturalnym, siedzibą urzędów i instytucji lokalnych oraz ósmym ośrodkiem miejskim województwa (pod względem liczby ludności). W niewielkiej odległości od miasta znajdują się też inne jeziora: Chmiel Duży, Chmiel, Raduń Mały, Ostrowiec, Lubianka, Jezioro Łabędzie. Akweny te położone są w zwartych kompleksach lasów i parków krajobrazowych. Warto wspomnieć, że w aglomeracji znajdują się prężnie działające zakłady produkujące: części rowerowe (piasty rowerowe i mechanizmy korbowe), syropy i soki zagęszczane, preparaty biologiczne dla rolnictwa i leśnictwa.

W Wałczu aktualnie jest na sprzedaż 7 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Wałczu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 70,00 do 110,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Wałczu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Wałczu wynoszą od 4 647 zł do 5 355 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Wałczu kosztuje 325 778 zł.

W Wałczu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje