Nowe lokale użytkowe na Prawobrzeżu

Hala targowa zachodniopomorskie - Prawobrzeże

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Prawobrzeżu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Prawobrzeżu

Znajduje się w południowo-wschodniej części Szczecina. Dzielnice zamieszkuje około 85 tysięcy osób. W jej ramach znajduje się Jezioro Dąbie, urzekający Park Leśny Dąbie oraz Aeroklub Szczeciński. Od strony zachodniej sąsiaduje z dzielnicą Śródmieście i przez jezioro z Północą, zaś jej pozostałe granice stanowią cześć granicy miasta Szczecin. Prawobrzeże stanowi idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie poczucie przestrzeni połączone z licznymi terenami zielonymi. Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska (szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe) oraz drogowa (ulica Struga, szosa Stargardzka, odcinek Autostrady A6, Przestrzenna, Gryfińska, Goleniowska, Pomorska, Batalionów Chłopskich i Lubczyńska) zapewniają komfort życia w Prawobrzeżu.

Na Prawobrzeżu aktualnie jest na sprzedaż 12 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Prawobrzeżu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 41,00 do 75,00 m2, w tym:

  • 9 mieszkań 2-pokojowych,
  • 2 mieszkania 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Na Prawobrzeżu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe na Prawobrzeżu

Podobne lokalizacje