Nowe lokale użytkowe w Stargardzie

Hala targowa zachodniopomorskie - Stargard

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Stargardzie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Stargardzie

Stargard jest miastem leżącym w woj. zachodniopomorskim, nad rzeką Iną. Jego powierzchnia wynosi 48,10 km2, a mieszka tu ok. 70 000 osób. Ciekawe warunki geograficzne zapewnia mu położenie na styku Niziny Szczecińskiej i Pojezierza Szczecińskiego. Centrum miasta stanowią głównie budynki zabytkowe zaadaptowane na nowoczesne, bardziej funkcjonalne obiekty, a duże natężenie historycznych budowli sprawiło, że Stargard należy do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Stargard ma rozwiniętą infrastrukturę oświatową. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja oraz dwa zespoły szkół. Jest tu szpital i 11 przychodni lekarskich. Miasto sprzyja rekreacji – wyznaczonych jest 7 szlaków rowerowych, 5 pieszych i jeden kajakowy prowadzący rzeką Iną. Wśród ciekawszych instytucji kulturalnych warto wymienić Książnicą Stargardzką i muzeum.

W Stargardzie aktualnie jest na sprzedaż 55 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 55 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Stargardzie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 41,00 do 66,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 28 mieszkań 2-pokojowych,
  • 26 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Stargardzie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Stargardzie wynoszą od 4 215 zł do 4 594 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Stargardzie kosztuje 175 516 zł.

W Stargardzie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje