Nowe lokale użytkowe w powiecie polickim

Hala targowa zachodniopomorskie - policki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie polickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie polickim

Powiat policki położony jest w woj. zachodniopomorskim, na Równinie Wkrzańskiej i Wzniesieniach Szczecińskich. Jego obszar wynosi 665,33 km2 i zamieszkiwany jest przez 70 380 osób. Składają się na niego cztery gminy. Stolicą powiatu jest jedyne miasto - Police. Południową i wschodnią granicą regionu biegnie Odra, od zachodu granicę stanowią Niemcy, a od północy jest to Zalew Szczeciński. Dominuje tu zabudowa wiejska, a bardziej zróżnicowanym typem zabudowy wyróżniają się Police, które wkrótce czeka modernizacja centrum. W powiecie działa ok. 50 szkół różnego szczebla. O zdrowie mieszkańców dbają lekarze z dwóch szpitali i ponad 30 przychodni. Znajduje się tu ok. 20 aptek. O organizację czasu wolnego w regionie dba 21 placówek kulturalnych. Dzięki ponad 20 organizacjom sportowym, można uprawiać różne dyscypliny sportowe. Na terenie powiatu wyznaczone są szlaki turystyczne, w tym 4,5-kilometrowa trasa rekreacyjna w Puszczy Wkrzańskiej. Powiat przecina autostrada A6 oraz dwie drogi krajowe i dwie trasy wojewódzkie. Daje to dobre połączenia z resztą kraju oraz z Niemcami. Rozwinięty jest tu też transport wodny. Dociera tu szczecińska komunikacja miejska.

W powiecie polickim aktualnie jest na sprzedaż 172 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 8 inwestycjach deweloperskich, z których 8 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie polickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 29,00 do 114,00 m2, w tym:

  • 9 mieszkań 1-pokojowych,
  • 24 mieszkania 2-pokojowych,
  • 33 mieszkania 3-pokojowych,
  • 12 mieszkań 4-pokojowych,
  • 5 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny domów w powiecie polickim

W powiecie polickim mamy 89 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 80,00 do 180,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie polickim wynoszą od 3 576 zł do 5 612 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie polickim kosztuje 439 000 zł.

Aktualnie w w powiecie polickim deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. W powiecie polickim mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Lokale użytkowe w powiecie polickim

Podobne lokalizacje