Nowe lokale użytkowe w powiecie gryfińskim

Hala targowa zachodniopomorskie - gryfiński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie gryfińskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie gryfińskim

Powiat gryfiński jest drugim pod względem wielkości z dwudziestu powiatów wchodzących w skład Województwa Zachodniopomorskiego. Położony na południe od Szczecina, rozciąga się wzdłuż rzeki Odry w bezpośrednim sąsiedztwie Niemiec. W skład powiatu wchodzi 130 sołectw tworzących 9 gmin: Banie, Cedynia, Chojna, Gryfino, Mieszkowice, Moryń, Stare Czarnowo, Trzcińsko Zdrój oraz Widuchowa.O atrakcyjności położenia świadczą istniejące na terenie powiatu przejścia graniczne: drogowe w Krajniku (gmina Chojna) i Osinowie Dolnym (gmina Cedynia) oraz otwarte od 1 maja 2004 r. przejście graniczne dla ruchu samochodów osobowych w Gryfinie. Ponadto w odległości zaledwie kilkunastu kilometrów od Gryfina znajdują się przejścia graniczne w Kołbaskowie i Rosówku, a do portu lotniczego w Goleniowie jest tylko 45 km.

W powiecie gryfińskim aktualnie jest na sprzedaż 1 oferta nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W powiecie gryfińskim nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w powiecie gryfińskim

W powiecie gryfińskim mamy 1 inwestycję deweloperską z domami o powierzchni 152,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie gryfińskim wynoszą 3 283 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie gryfińskim kosztuje 520 000 zł.

Lokale użytkowe w powiecie gryfińskim

Podobne lokalizacje