Nowe lokale użytkowe w Szczecinie

Hala targowa zachodniopomorskie - Szczecin

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Szczecinie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Szczecinie

Szczecin to miasto na prawach powiatu, będące stolicą województwa zachodniopomorskiego. Jest trzecim pod względem powierzchni oraz siódmym pod względem ludności miastem Polski. Aktualnie, dzięki bliskości Morza Bałtyckiego, dostępnego poprzez żeglowną Odrę oraz Zalew Szczeciński jest ośrodkiem gospodarczym regionu. Znajduje się tam port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Szczecin jest uznawany za historyczną stolicę Pomorza Zachodniego oraz stanowi centralny ośrodek aglomeracji szczecińskiej.

W Szczecinie aktualnie jest na sprzedaż 1 410 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 47 inwestycjach deweloperskich, z których 147 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Szczecinie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 257,00 m2, w tym:

  • 255 mieszkań 1-pokojowych,
  • 525 mieszkań 2-pokojowych,
  • 374 mieszkania 3-pokojowych,
  • 108 mieszkań 4-pokojowych,
  • 53 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 11-pokojowych.

Ceny mieszkań w Szczecinie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Szczecinie wynoszą od 4 500 zł do 14 206 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Szczecinie kosztuje 55 800 zł.

Ceny domów w Szczecinie

W Szczecinie mamy 76 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 76,00 do 161,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Szczecinie wynoszą od 5 514 zł do 5 828 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Szczecinie kosztuje 447 000 zł.

Aktualnie w w Szczecinie deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane lokale użytkowe w Szczecinie

Lokale użytkowe w Szczecinie

Podobne lokalizacje