Nowe lokale użytkowe w Kołobrzegu

Hala targowa zachodniopomorskie - Kołobrzeg

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Kołobrzegu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Kołobrzegu

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

W Kołobrzegu aktualnie jest na sprzedaż 1 278 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 13 inwestycjach deweloperskich, z których 129 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Kołobrzegu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 182,00 m2, w tym:

  • 517 mieszkań 1-pokojowych,
  • 555 mieszkań 2-pokojowych,
  • 135 mieszkań 3-pokojowych,
  • 59 mieszkań 4-pokojowych,
  • 11 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Kołobrzegu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Kołobrzegu wynoszą od 5 090 zł do 30 381 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Kołobrzegu kosztuje 205 355 zł.

W Kołobrzegu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Kołobrzegu deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje