Nowe domy w Szczecinie Północnym

Hala targowa zachodniopomorskie - Północ

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Szczecinie Północnym. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Szczecinie Północnym

Otulona liczną zielenią północna dzielnica Szczecina, w której znajduje się duża liczba zbiorników wodnych. Liczba ludności w dzielnicy wynosi około 55 tysięcy. Od strony wschodniej, przylega do niej malownicze Jezioro Dąbie, a jej północna granica stanowi równocześnie cześć granicy Szczecina. Od strony wschodniej sąsiaduje z zachodem, a od południowej ze Śródmieściem. Północ to dzielnica w której przeważa niewysoka zabudowa, w większości jednorodzinna. W jej obrębie znajduje centrum handlowe Stara Cegielnia, liczne hipermarkety, a także zapewniające wygodę życia codziennego szkoły, przedszkola, mniejsze sklepy, przychodnie i punkty usługowe. Dodatkowym atutem jest dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna – ulica Bogumińska, Obotrycka, Wilcza, Przyjaciół Żołnierza, Księcia Warcisława I, Rostocka, Duńska czy Pokoju.

W Szczecinie Północnym aktualnie jest na sprzedaż 506 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 14 inwestycjach deweloperskich, z których 72 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Szczecinie Północnym mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 115,00 m2, w tym:

  • 26 mieszkań 1-pokojowych,
  • 201 mieszkań 2-pokojowych,
  • 185 mieszkań 3-pokojowych,
  • 53 mieszkania 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Szczecinie Północnym

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Szczecinie Północnym wynoszą od 4 500 zł do 10 883 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Szczecinie Północnym kosztuje 153 744 zł.

Ceny domów w Szczecinie Północnym

W Szczecinie Północnym mamy 38 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 102,00 do 123,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Szczecinie Północnym kosztuje 560 000 zł.

Aktualnie w w Szczecinie Północnym deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane domy w Szczecinie Północnym

Domy na sprzedaż w Szczecinie Północnym

Podobne lokalizacje