Nowe domy w Szczecinie Zachodnim

Hala targowa zachodniopomorskie - Zachód

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Szczecinie Zachodnim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Szczecinie Zachodnim

Ulokowana w zachodniej części Szczecina dzielnica zamieszkała przez około 120 tysięcy osób. Sąsiaduje od strony wschodniej z dzielnicą Północ i Śródmieście, a południowa, zachodnia i północna granica dzielnicy stanowi jednocześnie granicę miasta Szczecin. W jej ramach znajduje się wiele terenów zielonych, Jezioro Głębokie, Jezioro Goplana, Syrenie Stawy oraz inne zbiorniki wodne. Dodatkowo, liczne szkoły, sklepy, punkty usługowe, hipermarkety, czy placówki medyczne przyczyniają się do komfortu życia po zachodniej stronie Szczecina. Dogodne przemieszczanie się w obrębie dzielnicy i poza nią zapewnia dobrze rozwinięta sieć dróg: między innymi ulica Mieszka I, Europejska, Ku Słońcu, 26 kwietnia, Mickiewicza, Taczaka, Aleja Wojska Polskiego, Cukrowa oraz Santocka.

W Szczecinie Zachodnim aktualnie jest na sprzedaż 744 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 25 inwestycjach deweloperskich, z których 105 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Szczecinie Zachodnim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 257,00 m2, w tym:

  • 196 mieszkań 1-pokojowych,
  • 234 mieszkania 2-pokojowych,
  • 205 mieszkań 3-pokojowych,
  • 67 mieszkań 4-pokojowych,
  • 15 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 11-pokojowych.

Ceny mieszkań w Szczecinie Zachodnim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Szczecinie Zachodnim wynoszą od 4 776 zł do 12 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Szczecinie Zachodnim kosztuje 146 900 zł.

Ceny domów w Szczecinie Zachodnim

W Szczecinie Zachodnim mamy 22 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 77,00 do 161,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Szczecinie Zachodnim wynoszą od 5 000 zł do 6 209 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Szczecinie Zachodnim kosztuje 447 000 zł.

Aktualnie w w Szczecinie Zachodnim deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. W Szczecinie Zachodnim mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane domy w Szczecinie Zachodnim

Domy na sprzedaż w Szczecinie Zachodnim

Podobne lokalizacje