Nowe domy w Szczecinie Zachodnim

Hala targowa zachodniopomorskie - Zachód

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Szczecinie Zachodnim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Szczecinie Zachodnim

Ulokowana w zachodniej części Szczecina dzielnica zamieszkała przez około 120 tysięcy osób. Sąsiaduje od strony wschodniej z dzielnicą Północ i Śródmieście, a południowa, zachodnia i północna granica dzielnicy stanowi jednocześnie granicę miasta Szczecin. W jej ramach znajduje się wiele terenów zielonych, Jezioro Głębokie, Jezioro Goplana, Syrenie Stawy oraz inne zbiorniki wodne. Dodatkowo, liczne szkoły, sklepy, punkty usługowe, hipermarkety, czy placówki medyczne przyczyniają się do komfortu życia po zachodniej stronie Szczecina. Dogodne przemieszczanie się w obrębie dzielnicy i poza nią zapewnia dobrze rozwinięta sieć dróg: między innymi ulica Mieszka I, Europejska, Ku Słońcu, 26 kwietnia, Mickiewicza, Taczaka, Aleja Wojska Polskiego, Cukrowa oraz Santocka.

W Szczecinie Zachodnim aktualnie jest na sprzedaż 697 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 27 inwestycjach deweloperskich, z których 147 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Szczecinie Zachodnim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 257,00 m2, w tym:

  • 125 mieszkań 1-pokojowych,
  • 217 mieszkań 2-pokojowych,
  • 194 mieszkania 3-pokojowych,
  • 67 mieszkań 4-pokojowych,
  • 50 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 11-pokojowych.

Ceny mieszkań w Szczecinie Zachodnim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Szczecinie Zachodnim wynoszą od 4 776 zł do 12 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Szczecinie Zachodnim kosztuje 55 800 zł.

Ceny domów w Szczecinie Zachodnim

W Szczecinie Zachodnim mamy 39 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 76,00 do 161,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Szczecinie Zachodnim wynoszą od 5 514 zł do 5 828 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Szczecinie Zachodnim kosztuje 447 000 zł.

Aktualnie w w Szczecinie Zachodnim deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane domy w Szczecinie Zachodnim

Domy na sprzedaż w Szczecinie Zachodnim

Podobne lokalizacje