Nowe domy w powiecie Stargaradzkim

Hala targowa Zachodniopomorskie - Stargardzki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Stargaradzkim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Stargaradzkim

Powiat stargardzki to region leżący na Pomorzu Zachodnim, na równinnym terenie o powierzchni 1520 km2. Liczy sobie ok. 120 500 mieszkańców. Tworzy go 10 gmin, w których leży 5 miast, w tym stolica powiatu – Stargard. Zabudowa jest zróżnicowana w zależności od konkretnych miejscowości. Uwagę przykuwa sam Stargard, w którym licznym zabytkowym budynkom towarzyszą współczesne, 10-piętrowe wieżowce wybudowane na Starym Mieście. W regionie znajdują się dwa rezerwaty przyrody i park krajobrazowy. Na południu powiat graniczy z jeziorem Miedwie. Jeziora w gminie Ińsko dodają walorów turystycznych całej okolicy. Mieszkańcy powiatu mają bezproblemowy dostęp do instytucji oświatowych, medycznych, kulturalnych i sportowych. Działa tu ok. 80 szkół, szpital powiatowy i ok. 60 przychodni lekarskich. W miastach regionu znajdują się stadiony sportowe, w Stargardzie jest też kompleks kortów tenisowych. Powiat jest świetnie skomunikowany z resztą kraju i z Niemcami, dzięki dwóm drogom krajowym, 8 drogom wojewódzkim i biegnącej przy granicy regionu autostradzie A6. Funkcjonuje tu transport kolejowy i stargardzka komunikacja miejska.

W powiecie Stargaradzkim aktualnie jest na sprzedaż 98 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 82 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Stargaradzkim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 29,00 do 70,00 m2, w tym:

  • 7 mieszkań 1-pokojowych,
  • 7 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Stargaradzkim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Stargaradzkim wynoszą od 4 200 zł do 4 250 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Stargaradzkim kosztuje 119 826 zł.

Ceny domów w powiecie Stargaradzkim

W powiecie Stargaradzkim mamy 82 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 73,00 do 295,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Stargaradzkim wynoszą 3 283 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Stargaradzkim kosztuje 357 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Stargaradzkim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane domy w powiecie Stargaradzkim

Wybrane promocje w powiecie Stargaradzkim

Domy na sprzedaż w powiecie Stargaradzkim

Podobne lokalizacje