Nowe domy w powiecie kołobrzeskim

Hala targowa zachodniopomorskie - kołobrzeski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie kołobrzeskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie kołobrzeskim

Powiat kołobrzeski to region położony w północno-zachodniej części kraju, w woj. zachodniopomorskim, w czterech krainach geograficznych, m.in. Wybrzeżu Trzebiatowskim i Równinie Gryfickiej. W skład powiatu wchodzi 7 gmin zajmujących tereny o łącznej powierzchni 726 km2. Mieszka w nich ok. 77 000 ludzi. Znajdują się tu 124 mniejsze miejscowoście i 2 miasta – stolica regionu Kołobrzeg oraz Gościno. W regionie mieści się 25 podstawówek i 20 gimnazjów, po których na uczniów czeka przeszło 20 szkół wyższego szczebla. W powiecie jest szpital regionalny i 30 przychodni lekarskich. Za rozwój kulturalny odpowiadają domy kultury i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu. O rozwój sportu dbają tu kluby sportowe – samych drużyn piłkarskich działa w powiecie aż 10. W Kołobrzegu znajduje się rozbudowany Kompleks Milenium z halą, stadionem i salami gimnastycznymi. Przez powiat biegną: trasa europejska, droga krajowa i trzy drogi wojewódzkie. Funkcjonuje tu również transport publiczny, a w samym Kołobrzegu działają 4 porty morskie o różnym charakterze. Działa tu transport publiczny.

W powiecie kołobrzeskim aktualnie jest na sprzedaż 1 171 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 18 inwestycjach deweloperskich, z których 291 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie kołobrzeskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 19,00 do 131,00 m2, w tym:

  • 516 mieszkań 1-pokojowych,
  • 398 mieszkań 2-pokojowych,
  • 136 mieszkań 3-pokojowych,
  • 50 mieszkań 4-pokojowych,
  • 6 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie kołobrzeskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie kołobrzeskim wynoszą od 5 090 zł do 30 381 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie kołobrzeskim kosztuje 172 719 zł.

Ceny domów w powiecie kołobrzeskim

W powiecie kołobrzeskim mamy 28 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 117,00 do 134,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie kołobrzeskim wynoszą od 3 991 zł do 4 514 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie kołobrzeskim kosztuje 481 000 zł.

Aktualnie w w powiecie kołobrzeskim deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane domy w powiecie kołobrzeskim

Domy na sprzedaż w powiecie kołobrzeskim

Podobne lokalizacje