Nowe domy w powiecie kamieńskim

Hala targowa zachodniopomorskie - kamieński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie kamieńskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie kamieńskim

Powiat kamieński to zajmujący powierzchnię 1003 km2 region położony w woj. zachodniopomorskim, na Wybrzeżu Trzebiatowskim, Równinie Gryfickiej i częściowo na Wyspie Wolin. Zamieszkuje go ok. 47 750 osób. W powiecie mieści się 6 gmin, w których znajduje się 5 miast. Dominującym typem zabudowy są domy jedno- i wielorodzinne. Niewielkie, klimatyczne miejscowości pełne są zabytkowych budowli. Stolicą regionu jest Kamień Pomorski, choć ze względu na odbywający się co roku Europejski Festiwal Gwiazd, najpopularniejsze są Międzyzdroje. Cała północna granica powiatu stanowi nadbrzeże Bałtyku, co sprawia, że region cechuje się szczególnymi walorami turystycznymi i przyrodniczymi. Na jego terenie znajduje się Woliński Park Narodowy. Mimo niewielkiego zaludnienia, powiat ma rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Mieści się tu ponad 50 szkół, szpital powiatowy, przeszło 30 przychodni i 12 instytucji kulturalnych. Rozwija się sport. Region jest dobrze skomunikowany z południem i wschodem kraju, dzięki biegnącej tędy drodze krajowej nr 3 wchodzącej w skład transkontynentalnej trasy E65.

W powiecie kamieńskim aktualnie jest na sprzedaż 831 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich, z których 202 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie kamieńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 22,00 do 140,00 m2, w tym:

  • 195 mieszkań 1-pokojowych,
  • 543 mieszkania 2-pokojowych,
  • 88 mieszkań 3-pokojowych,
  • 5 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie kamieńskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie kamieńskim wynoszą od 8 300 zł do 21 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie kamieńskim kosztuje 269 676 zł.

W powiecie kamieńskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w powiecie kamieńskim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Domy na sprzedaż w powiecie kamieńskim

Podobne lokalizacje