Nowe domy w Międzyzdrojach

Hala targowa zachodniopomorskie - Międzyzdroje

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Międzyzdrojach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Międzyzdrojach

Międzyzdroje to jedna z popularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Leży na wyspie Wolin w powiecie kamieńskim na Pomorzu Zachodnim i bezpośrednio sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz z Bałtykiem. Powierzchnia miasta to ok. 4,0 km2, a mieszka tu ok. 5400 osób. Od strony nadmorskiej zabudowa ma charakter historyczno-turystyczny, znajdują się tu główne atrakcje miejscowości. Pozostała część to obszar mieszkalny przeplatany budynkami usługowymi i najważniejszymi instytucjami. W Międzyzdrojach znajdują się dwa zakłady opieki zdrowotne. Dzieci i młodzież mają dostęp do trzech placówek oświatowych. Jest tu ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z boiskami i kortami tenisowymi. Działa kino, salon gier i planetarium.

W Międzyzdrojach aktualnie jest na sprzedaż 217 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 87 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Międzyzdrojach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 140,00 m2, w tym:

  • 39 mieszkań 1-pokojowych,
  • 139 mieszkań 2-pokojowych,
  • 36 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Międzyzdrojach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Międzyzdrojach wynoszą od 9 350 zł do 15 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Międzyzdrojach kosztuje 315 600 zł.

W Międzyzdrojach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Międzyzdrojach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Podobne lokalizacje