Nowe domy w Świnoujściu

Hala targowa Zachodniopomorskie - Świnoujście

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Świnoujściu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Świnoujściu

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

W Świnoujściu aktualnie jest na sprzedaż 43 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Świnoujściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 90,00 m2, w tym:

  • 16 mieszkań 1-pokojowych,
  • 24 mieszkania 2-pokojowych,
  • 3 mieszkania 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Świnoujściu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Świnoujściu wynoszą od 12 000 zł do 18 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Świnoujściu kosztuje 386 384 zł.

W Świnoujściu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje