Nowe mieszkania w Trzęsaczu

Hala targowa zachodniopomorskie - Trzęsacz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Trzęsaczu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Trzęsaczu

Trzęsacz to nadmorska miejscowość wypoczynkowa, położona w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w gminie Rewal. Bliskość Morza Bałtyckiego gwarantuje niesamowite widoki i cenny dla zdrowia mikroklimat. Trzęsacz liczy niespełna 100 mieszkańców. Kameralne zabudowania z dala od zgiełku dużego miasta sprzyjają spacerom czy aktywnej rozrywce na świeżym powietrzu. Największe atrakcje w wiosce to: nadmorski klif, piaszczysta plaża, zabytkowy pałac – Trzęsacz otoczony zespołem parkowym i ruiny kościoła z XV wieku, zniszczone przez morskie żywioły. Miejscowość Trzęsacz posiada wyjątkowo turystyczny charakter. Większość tutejszych zabudowań to kameralne pensjonaty i kwatery gotowe na przyjmowanie wczasowiczów w sezonie jak i poza nim. W miejscowości znajdują się sklepiki, kawiarnie, basen, boisko sportowe. W pobliskim Rewalu, oddalonym ok. 1 km., znajduje się przedszkole, szkoła i większy sklep spożywczy.

W Trzęsaczu aktualnie jest na sprzedaż 1 oferta nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Trzęsaczu nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Trzęsaczu

W Trzęsaczu mamy 1 inwestycję deweloperską z domami o powierzchni 69,00 m2.

Podobne lokalizacje