Nowe mieszkania w Charzynie

Hala targowa zachodniopomorskie - Charzyno

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Charzynie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Charzynie

Charzyno to mała miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim, oddalona o ok. 11 km od nadmorskiego uzdrowiska – Kołobrzeg. Dużym atutem Charzyna jest korzystne położenie. Dogodna komunikacja drogowa, wyjątkowy mikroklimat, zielone tereny i bliskość lasów sprawiają, że jest to idealne miejsce dla każdej osoby pragnącej mieszkać w otoczeniu naturalnego piękna. W miejscowości znajduje się Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej. Do większych miast dojedziemy za sprawą komunikacji autobusowej. W okolicy znajduje się ścieżka rowerowa biegnąca z Gościna przez Ząbrowo aż do Zieleniewa i Kołobrzegu. Do morza autem dotrzemy w niespełna 20 minut.

W Charzynie aktualnie jest na sprzedaż 25 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Charzynie nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Charzynie

W Charzynie mamy 25 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 117,00 do 134,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Charzynie wynoszą od 4 093 zł do 4 320 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Charzynie kosztuje 481 000 zł.

Aktualnie w w Charzynie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Podobne lokalizacje