Nowe mieszkania w Sianożętach

Hala targowa zachodniopomorskie - Sianożęty

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Sianożętach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Sianożętach

Sianożęty to nadmorska wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim ok. 2 km na zachód od Ustronia Morskiego i ok. 10 km na wschód od Kołobrzegu. Sianożęty leżą w bardzo bliskiej odległości od plaży. Od głównej ulicy, przechodzącej przez wioskę, plażę oddziela 400 m lądu, a duża ilość nieruchomości znajduje się jeszcze bliżej. Na plażę wiodą trzy oznakowane wejścia, a letnie kąpielisko Sianożęty obejmuje 1400 m linii brzegowej. W miejscowości Bagicz – 4,8 km znajduje się lotnisko, które od 2012 roku ma status turystycznego. Liczne atrakcje takie jak: stadnina koni, kolejka drogowa kursująca pomiędzy Ustroniem Morskim i Sianożętami, restauracje, puby, umilą pobyt turystyczny.

W Sianożętach aktualnie jest na sprzedaż 81 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 21 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Sianożętach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 35,00 do 82,00 m2, w tym:

  • 55 mieszkań 2-pokojowych,
  • 26 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Sianożętach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Sianożętach wynoszą od 8 118 zł do 17 820 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Sianożętach kosztuje 318 064 zł.

W Sianożętach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Sianożętach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania w Sianożętach

Wybrane promocje w Sianożętach

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje