Nowe mieszkania w powiecie Polickim

Hala targowa Zachodniopomorskie - Policki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Polickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Polickim

Powiat policki położony jest w woj. zachodniopomorskim, na Równinie Wkrzańskiej i Wzniesieniach Szczecińskich. Jego obszar wynosi 665,33 km2 i zamieszkiwany jest przez 70 380 osób. Składają się na niego cztery gminy. Stolicą powiatu jest jedyne miasto - Police. Południową i wschodnią granicą regionu biegnie Odra, od zachodu granicę stanowią Niemcy, a od północy jest to Zalew Szczeciński. Dominuje tu zabudowa wiejska, a bardziej zróżnicowanym typem zabudowy wyróżniają się Police, które wkrótce czeka modernizacja centrum. W powiecie działa ok. 50 szkół różnego szczebla. O zdrowie mieszkańców dbają lekarze z dwóch szpitali i ponad 30 przychodni. Znajduje się tu ok. 20 aptek. O organizację czasu wolnego w regionie dba 21 placówek kulturalnych. Dzięki ponad 20 organizacjom sportowym, można uprawiać różne dyscypliny sportowe. Na terenie powiatu wyznaczone są szlaki turystyczne, w tym 4,5-kilometrowa trasa rekreacyjna w Puszczy Wkrzańskiej. Powiat przecina autostrada A6 oraz dwie drogi krajowe i dwie trasy wojewódzkie. Daje to dobre połączenia z resztą kraju oraz z Niemcami. Rozwinięty jest tu też transport wodny. Dociera tu szczecińska komunikacja miejska.

W powiecie Polickim aktualnie jest na sprzedaż 40 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 11 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Polickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 49,00 do 121,00 m2, w tym:

  • 12 mieszkań 2-pokojowych,
  • 9 mieszkań 3-pokojowych,
  • 7 mieszkań 4-pokojowych,
  • 6 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny domów w powiecie Polickim

W powiecie Polickim mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 168,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Polickim wynoszą 3 576 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Polickim kosztuje 599 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Polickim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania w powiecie Polickim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie Polickim

Podobne lokalizacje