Nowe mieszkania w powiecie Kamieńskim

Hala targowa Zachodniopomorskie - Kamieński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Kamieńskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Kamieńskim

Powiat kamieński to zajmujący powierzchnię 1003 km2 region położony w woj. zachodniopomorskim, na Wybrzeżu Trzebiatowskim, Równinie Gryfickiej i częściowo na Wyspie Wolin. Zamieszkuje go ok. 47 750 osób. W powiecie mieści się 6 gmin, w których znajduje się 5 miast. Dominującym typem zabudowy są domy jedno- i wielorodzinne. Niewielkie, klimatyczne miejscowości pełne są zabytkowych budowli. Stolicą regionu jest Kamień Pomorski, choć ze względu na odbywający się co roku Europejski Festiwal Gwiazd, najpopularniejsze są Międzyzdroje. Cała północna granica powiatu stanowi nadbrzeże Bałtyku, co sprawia, że region cechuje się szczególnymi walorami turystycznymi i przyrodniczymi. Na jego terenie znajduje się Woliński Park Narodowy. Mimo niewielkiego zaludnienia, powiat ma rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Mieści się tu ponad 50 szkół, szpital powiatowy, przeszło 30 przychodni i 12 instytucji kulturalnych. Rozwija się sport. Region jest dobrze skomunikowany z południem i wschodem kraju, dzięki biegnącej tędy drodze krajowej nr 3 wchodzącej w skład transkontynentalnej trasy E65.

W powiecie Kamieńskim aktualnie jest na sprzedaż 500 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 142 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Kamieńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 22,00 do 140,00 m2, w tym:

  • 127 mieszkań 1-pokojowych,
  • 285 mieszkań 2-pokojowych,
  • 84 mieszkania 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Kamieńskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Kamieńskim wynoszą od 6 288 zł do 21 196 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Kamieńskim kosztuje 196 000 zł.

Ceny domów w powiecie Kamieńskim

W powiecie Kamieńskim mamy 1 inwestycję deweloperską z domami o powierzchni 78,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Kamieńskim wynoszą 8 267 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Kamieńskim kosztuje 645 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Kamieńskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania w powiecie Kamieńskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie Kamieńskim

Podobne lokalizacje