Nowe mieszkania w Międzywodziu

Hala targowa zachodniopomorskie - Międzywodzie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Międzywodziu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Międzywodziu

Międzywodzie to miejscowość położona wśród sosnowych lasów. Jej północną granicę wyznacza Bałtyk, a południową Zalew Kamieński.


Położone na Wyspie Wolin Międzywodzie to doskonałe miejsce dla aktywnego wypoczynku. To świetna baza wypadowa do poznawania tej kryjącej wiele tajemnic wyspy. Blisko jest stąd do Wolińskiego Parku Narodowego, pola golfowego w Kołczewie, osady wikingów w Wolinie czy Międzyzdrojów.
Miłośnicy wodnych sportów, oprócz morza mogą korzystać tu z wód Zalewu Kamieńskiego, u brzegu którego położony jest gruntownie zmodernizowany i dostosowany do europejskich standardów pirs dla żeglarzy. Na terenie Międzywodzia znajduje się kilka dużych ośrodków rehabilitacyjnych, głównie dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych i narządów ruchu. Znajdują się tutaj zejścia na plaże przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W kilku ośrodkach wypoczynkowych czynne są kryte baseny. Tak jak w pozostałych miejscowościach, plaża jest tu czysta i szeroka. Oprócz tego w Międzywodziu działa wiele różnych lokali gastronomicznych, sklepów z pamiątkami oraz kino.

W Międzywodziu aktualnie jest na sprzedaż 324 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Międzywodziu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 102,00 m2, w tym:

  • 57 mieszkań 1-pokojowych,
  • 244 mieszkania 2-pokojowych,
  • 22 mieszkania 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Międzywodziu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Międzywodziu wynoszą od 7 500 zł do 16 850 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Międzywodziu kosztuje 231 975 zł.

W Międzywodziu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Międzywodziu

Podobne lokalizacje