Nowe mieszkania w Ustroniu Morskim

Hala targowa zachodniopomorskie - Ustronie Morskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Ustroniu Morskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ustroniu Morskim

Miejscowość letniskowa nad Morzem Bałtyckim, w woj. zachodniopomorskim, powiat kołobrzeski, gmina Ustronie Morskie. Miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem i Koszalinem.
Miejscowość jest siedzibą gminy Ustronie Morskie.

W Ustroniu Morskim aktualnie jest na sprzedaż 185 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 74 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Ustroniu Morskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 76,00 m2, w tym:

  • 69 mieszkań 1-pokojowych,
  • 72 mieszkania 2-pokojowych.

Ceny mieszkań w Ustroniu Morskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Ustroniu Morskim wynoszą 11 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Ustroniu Morskim kosztuje 320 850 zł.

Ceny domów w Ustroniu Morskim

W Ustroniu Morskim mamy 8 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 70,00 do 89,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Ustroniu Morskim wynoszą od 6 047 zł do 7 281 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Ustroniu Morskim kosztuje 426 030 zł.

Aktualnie w w Ustroniu Morskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w Ustroniu Morskim

Podobne lokalizacje