Nowe mieszkania w Szczecinie

Hala targowa Zachodniopomorskie - Szczecin

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Szczecinie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Szczecinie

Szczecin to miasto na prawach powiatu, będące stolicą województwa zachodniopomorskiego. Jest trzecim pod względem powierzchni oraz siódmym pod względem ludności miastem Polski. Aktualnie, dzięki bliskości Morza Bałtyckiego, dostępnego poprzez żeglowną Odrę oraz Zalew Szczeciński jest ośrodkiem gospodarczym regionu. Znajduje się tam port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Szczecin jest uznawany za historyczną stolicę Pomorza Zachodniego oraz stanowi centralny ośrodek aglomeracji szczecińskiej.

W Szczecinie aktualnie jest na sprzedaż 1 228 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 36 inwestycjach deweloperskich, z których 64 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Szczecinie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 185,00 m2, w tym:

  • 198 mieszkań 1-pokojowych,
  • 436 mieszkań 2-pokojowych,
  • 418 mieszkań 3-pokojowych,
  • 89 mieszkań 4-pokojowych,
  • 18 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Szczecinie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Szczecinie wynoszą od 4 200 zł do 10 910 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Szczecinie kosztuje 134 526 zł.

Ceny domów w Szczecinie

W Szczecinie mamy 63 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 77,00 do 154,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Szczecinie wynoszą od 4 456 zł do 6 785 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Szczecinie kosztuje 455 000 zł.

Aktualnie w w Szczecinie deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane mieszkania w Szczecinie

Wybrane promocje w Szczecinie

Mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

Podobne lokalizacje