Nowe mieszkania w Świnoujściu

Hala targowa zachodniopomorskie - Świnoujście

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Świnoujściu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Świnoujściu

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

W Świnoujściu aktualnie jest na sprzedaż 275 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 14 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Świnoujściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 188,00 m2, w tym:

  • 63 mieszkania 1-pokojowych,
  • 129 mieszkań 2-pokojowych,
  • 80 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Świnoujściu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Świnoujściu wynoszą od 12 400 zł do 13 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Świnoujściu kosztuje 207 217 zł.

W Świnoujściu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Świnoujściu

Podobne lokalizacje