Stoisko dewelopera Śmigielski Group

Targi Mieszkaniowe wielkopolskie

Apartamenty Kąkolewo - mieszkania na sprzedaż

leszczyński, Kąkolewo, ul. Morelowa

Śmigielski Group
  • liczba ofert 2

  • ceny (brutto) za m2 3 436  - 3 844 

  • powierzchnie 57 m2 - 64 m2

  • liczba pokoi 3

  • termin oddania 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (brutto) 219 900 zł
Ceny za m2 (brutto) 3 436 - 3 844 zł
Powierzchnie mieszkań 57 - 64 m2
Liczba pokoi 3
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski

I Standard wykończenia wraz z działką : 219 900zł brutto ławy fundamentowe zbrojone stalą – beton B20 ściany fundamentowe bloczki betonowe M6+ styropian Aqua (gr 10cm) przyłącza elektryczne i wodno-kanalizacyjne doprowadzone do budynku ściany konstrukcyjne zewnętrzne Pustak ceramiczny (gr 24 cm) + ocieplenie styropian (gr 15cm) strop gęstożebrowy TERIVA ścianki wewnętrzne z pustaka ceramicznego (gr 12 cm) zgodnie z projektem konstrukcja dachu – dachówka – kolor antracyt system rynnowy najnowszej technologii bez okapowy stolarka okienna PCV profil VEKA z pakietem dwuszybowym w okleinach kolor antracyt z zewnątrz rolety zewnętrzne nadstawne PORTOS w kolorze antracyt (ocieplane) podnoszone ręcznie elewacja zewnętrzna w kolorze AKRES PUC parapety wewnętrzne MDF w kolorze białym wylana pierwsza posadzka z wyprowadzonymi przyłączami wodno – kanalizacyjnymi posadzka końcowa betonowa wykonywana maszynowo z ociepleniem styropianem tynki wewnętrzne cementowo-wapienne nakładane mechanicznie zacierane na mokro nie malowane rozprowadzenie instalacji elektrycznej (bez włączników i lamp) zgodnie z projektem rozprowadzenie instalacji wodnej i grzewczej wykonanej w technologii Alupex Wagin bez grzejników i pieca gazowego zgodnie z projektem instalacja kominowa- przewód kominowy z rurą ceramiczną i trójnikiem przygotowanym do podłączenia wkładu kominowego wraz zewnętrzna czerpią powietrza II standard wykończenia podwyższony – cena 10 000 zł brutto okna z pakietem trzy szybowym profil VEKA Perfect Line o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,6 rolety okienne z napędem elektrycznym drzwi wejściowe GERDA w okleinie antracyt (ocieplane) wraz z progiem i ościeżnicą termo brama garażowa HORMAN w kolorze antracyt (ocieplana) podnoszona ręcznie lub okno + roleta mechaniczne wyrównanie działki, III standard wykończenia stan deweloperski Plus – dopłata 10 000zł W PROMOCJI 5000 zł instalacja wodna i grzewcza wyposażona w piec kondensacyjny dwufunkcyjny o mocy grzewczej 24KW z zamkniętą komorą spalania, wraz z podłączeniem i uruchomieniem Serwisanta grzejniki stalowe ogrzewanie podłogowe w łazienkach i wiatrołapie bezprzewodowy sterownik pieca gazowego z cyklem tygodniowym Za dopłatą: taras z kostki betonowej (gr. 6 cm) o wymiarach 2×5 m dodatkowe przyłącze wody ogrodowej odprowadzenie wody deszczowej za pomocą rur drenarskich, kostka na szerokości podjazdu i wejściu do domu zgodnie ze standardem przyjętym na osiedlu ogrodzenie działki

Liczba budynków 2
Liczba mieszkań wszystkich 4, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 2
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia teren ogrodzony
Przyroda las
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Kąkolewo

Oferujemy Państwu apartamenty z działkami w promocyjnych cenach. Budowane w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów. Proponujemy mieszkania na sprzedaż znajdujące się na nowo powstającym osiedlu domków w Kąkolewie, ul. Morelowa. Osiedle położone jest w pięknej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasów. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, kościół, supermarket i boisko sportowe. Jest to więc idealny kompromis dla osób, które pragną ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie nie chcą rezygnować z codziennych wygód i tracić mnóstwa czasu na dojazdy.

Oferowane przez Śmigielski Group mieszkania na sprzedaż mieszczą się w kameralnych, dwukondygnacyjnych domach. Każdy budynek to jedynie cztery mieszkania – dwa na piętrze i dwa na parterze. Do każdego apartamentu przynależy 150 m2 działki oraz osobne wejście. Lokale na parterze posiadają taras, a te na piętrze balkon. Oferujemy również domy w zabudowie bliźniaczej w Kąkolewie, w których dostępne są nieruchomości składające się z parteru, poddasza użytkowego oraz strychu. Tak kameralna zabudowa pozwala cieszyć się wszystkimi urokami życia we własnym domu, zapewniając wysoki poziom komfortu i prywatności. Jednocześnie obecność sąsiadów gwarantuje niższe koszty utrzymania budynku oraz wyższy poziom bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Inwestycja Apartamenty Kąkolewo składa się z 2 budynków w których łącznie znajdują się 4 lokale mieszkalne o powierzchni od 57 do 64 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Kąkolewo są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Śmigielski Group przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kąkolewo pozostały w sprzedaży 2 mieszkania o powierzchni od 57 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 3 436 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Województwo wielkopolskie - jedna z szesnastu jednostek administracyjnych Polski. Miasto Poznań jest siedzibą wojewody oraz władz samorządu województwa. Jest to drugie województwo w kraju pod względem powierzchni oraz trzecie pod względem liczby ludności. W regionie tym przeważają tereny wybitnie nizinne, średnia wysokość wynosi 101,1 m.n.p.m. Najniższym punktem jest obszar znajdujący się w dolinie Warty, u ujścia Noteci - wynosi -21 m.p.p.m., zaś najwyższym wierzchołek Kobylej Góry - jego wysokość wynosi 284 m.n.p.m.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kąkolewo są dostępne 2 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (brutto) Przecena MDM
B2.0 3 64,00 m2 Parter 219 900 zł
3 436 zł/m2
Zobacz
B2.1 3 57,20 m2 1 219 900 zł
3 844 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Śmigielski Group

Śmigielski Group

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Dąbrowskiego 7, Leszno

+48 608...

+48 530...