Stoisko dewelopera RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe wielkopolskie

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 41,7 m2

Inwestycja Red Park etap III

Poznań, Wilda, Zielony Dębiec, ul. 28 Czerwca 1956 r.

RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Nieruchomość została sprzedana Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Red Park etap III lub inne propozycje na Zielonym Dębcu

Szczegóły oferty

Oznaczenie mieszkaniaC.6.9
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena
Zapytaj o cenę
Cena za m2 informacja u dewelopera
Powierzchnia mieszkania41,71 m2
Powierzchnie dodatkowe balkon (4,4 m2)
Liczba pokoi2 pokoje
Rodzaj kuchni kuchnia otwarta
Liczba łazienekposiada 1 łazienkę
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi 265 cm
Piętro 6 piętro
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2017 roku
Termin oddania 3 kw. 2019 roku
Komórki lokatorskie posiada (14)
Miejsca postojowe

miejsca postojowe naziemne

miejsca postojowe podziemne Cena od 15 000 zł

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o mieszkaniu

Nowe mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 6 piętrze, o powierzchni 41,7 m2. Wysokość pomieszczeń wynosi 265 cm. Oferta o oznaczeniu C.6.9 znajduje się w inwestycji Red Park etap III, przy ul. 28 Czerwca 1956 r. i jest realizowana przez dewelopera RED Real Estate Development Sp. z o.o.. Oferta nie jest objęta programem dopłat MDM.

Opis inwestycji Red Park etap III

Nowe mieszkania, designerska wysoka zabudowa, otoczenie parku i zieleni – to właśnie inwestycja Red Park na Zielonym Dębcu w Poznaniu.

Oferujemy nowe mieszkania w wyższej zabudowie trzynastopiętrowej z możliwością zakupu miejsca parkingowego w podziemnej hali garażowej.

Dlaczego warto zainwestować w nowe mieszkania w Poznaniu? Nieruchomości w Poznaniu stworzone przez Red Park położone są w dogodnej lokalizacji – w południowej części miasta, skąd blisko na Wildę, Rataje, Luboń czy Świerczewo. W sąsiedztwie znajduje się Lasek Dębiecki i Galeria Dębiec (centrum codziennych zakupów z siłownią Fitness24Seven, najnowocześniejszym Kinder Parkiem, szkołą tańca Iskra).

Na rynku nieruchomości w Poznaniu trudno znaleźć podobną inwestycję. Znakomicie zaplanowana infrastruktura, dobrze zagospodarowane części wspólne, bliskość i łatwy dojazd do centrum (dogodna komunikacja miejska dzienna i nocna), a także bezpośredni dostęp do węzła autostrady A2 (Berlin-Warszawa) sprawia, że osiedle Red Park w Poznaniu i tutejsze mieszkania to doskonały wybór dla osób, które cenią spokój, wygodę i opłacalność zakupu nieruchomości. Poznań od wielu lat cieszy się opinią miejsca wyjątkowo przyjaznego do inwestowania i mieszkania.

Red Park to pełen wybór bez kompromisów.
• Wybierasz dogodną lokalizację – inwestycję między Laskiem Dębieckim (tuż pod oknami) a Galerią Dębiec (centrum codziennych zakupów z siłownią Fitness24Seven i najnowocześniejszym Kinder Parkiem), pełną infrastrukturę, bliskość i łatwy dojazd do centrum (dogodna komunikacja miejska dzienna i nocna), bezpośredni dostęp do autostrady A2 (Berlin-Warszawa).
• Wybierasz najlepszą ofertę – dobre ceny, duży wybór mieszkań, atrakcyjny harmonogram płatności (20:80 dla mieszkań w III etapie inwestycji), profesjonalne i bezpłatne usługi najlepszego experta kredytowego z firmy Expander.
• Wybierasz idealny układ mieszkania – oferujemy pełen wybór nowych mieszkań w stanie deweloperskim od 2 do 5 pokoi, 34 m2 – 102 m2 z możliwością łączenia mieszkań lub ich przearanżowania dla mieszkań w III etapie.
• Wybierasz wymarzony widok – na północ (widok na park oraz centrum miasta, z ostatnich pięter – piękna panorama całego Poznania), na południe (widok na niską zabudowę Lubonia, Łęczycy), na wschód (z wyższych pięter widok na Park Dębina), na zachód (widok na niską zabudowę Świerczewa).
• Wybierasz wygodny styl życia – nowoczesny design architektury budynku, również części wspólnych – kameralne klatki schodowe, przestronne windy; bliskość ścieżek rowerowych, miejsc do biegania (80 ha Parku Dębina), bliskość A2 i łatwa komunikacja z Warszawą i Berlinem.

Inwestycja Red Park etap III składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 137 lokali mieszkalnych o powierzchni od 50 do 60 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Red Park etap III są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper RED Real Estate Development Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Red Park etap III pozostały w sprzedaży 24 mieszkania o powierzchni od 50 do 60 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne. W odległości 450 metrów od inwestycji Red Park etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Poznań Dębiec. W najbliższej okolicy inwestycji Red Park etap III znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 188 w odległości 400 m, Przedszkole nr.43 w odległości 450 m, Przedszkole nr 22 w odległości 500 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m BUKOWA S.C. APTEKA. GIS S., BARTKOWIAK L., w odległości 250 m NA TARASIE. APTEKA, w odległości 350 m APIS. APTEKA. W okolicy znajdują się sklepy: Galeria Dębiec w odległości 100 m, Biedronka w odległości 150 m, Pizzeria Fratelli w odległości 200 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Inline Skating Club Poznań w odległości 350 m, SPORT EVENT S.C. w odległości 700 m, TONUS. OŚRODEK SPORTOWO - REKREACYJNY w odległości 1 100 m.

Mieszcząca się w południowej części Poznania dzielnica, zamieszkiwana przez około 60 tysięcy osób, której powierzchnia wynosi około 15 kilometrów kwadratowych. Od strony zachodniej graniczy z Grunwaldem, od północnej ze Starym Miastem, od wschodu z Nowym Miastem, zaś jej południowa granica stanowi jednocześnie granice miasta Poznań. W dzielnicy znajduje się duży w stosunku do całej dzielnicy Las Dębiński oraz liczne ogródki działkowe. W północnej części Wildy przeważają budynki wielorodzinne, zaś w południowej jednorodzinne. Dużym atutem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa, główne arterie dzielnicy tj. 28 Czerwca 1956, Czechosłowacka, Opolska, Bohaterów Westerplatte, Hetmańska, Dolna Wilda, Droga Dębińska czy Leszczyńska usprawniają przemieszczanie się po mieście. W Wildzie nie brakuje również placówek oświatowych różnego szczebla, punktów handlowo-usługowych czy przychodni.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
RED Real Estate Development Sp. z o.o.

RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. 28 Czerwca 1956r, 382,
    61-441 Poznań

+48 517...

Wiadomości o deweloperze