Stoisko dewelopera Pogodny Skwer Sp. z o.o. S.K

Targi Mieszkaniowe wielkopolskie

Pogodny Skwer Sp. z o.o. S.K

Pogodny Skwer Sp. z o.o. S.K

Posiadamy 0 ofert
w 0 inwestycjach

Informacje o deweloperze


VIA POLONIA jest prężnie działającą grupą budowlano-inwestycyjną. Działalność grupy oparta jest 4-ch filarach - podstawowych obszarach aktywności biznesowej:

Budownictwo infrastrukturalne;
Działalność deweloperska;
Geotechnika i geoinżynieria;
Działalność inwestycyjna;
W przeciągu 10-ciu ostatnich lat, VIA POLONIA zrealizowała wiele prestiżowych kontraktów i inwestycji zarówno na zlecenie inwestorów publicznych, samorządowych jak i prywatnych.

Przez ostanie lata ,,VIA POLONIA” rozwija się bardzo dynamicznie, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich rankingach i konkursach przedsiębiorczości. W 2012 roku zostaliśmy sklasyfikowani na 46-tym miejscu w Polsce i 5-tym w Wielkopolsce w Rankingu "Gazele Biznesu". Via Polonia w latach 2008, 2010, 2011, 2012 oraz 2013 otrzymała prestiżowy certyfikat „Solidna Firma”. W 2008 roku Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością potwierdziło jakość świadczonych przez VIA POLONIA usług w zakresie projektowania i wykonawstwa przyznając certyfikat „Najwyższa Jakość w Budownictwie” oraz „Europejski Standard Zarządzania Firmą” – dla spółki i jej zarządu. Obecnie VIA POLONIA jest w trakcie certyfikacji wdrożonego już Zintegrowanego Systemu Zarzadzania Jakością i Środowiskiem na bazie norm ISO 9001, 14001 i 18001.

,,VIA POLONIA” sp. z o.o. realizuje również własne inwestycje deweloperskie – mieszkaniowe i komercyjne. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w tej branży członów zarządu oraz pracowników spółki - VIA POLONIA dostarcza klientom indywidualnym i instytucjonalnym najwyższej jakości produkty w postaci mieszkań oraz lokali i obiektów usługowo-handlowych, w wyselekcjonowanych - najlepszych lokalizacjach.

W skład grupy VIA POLONIA wchodzi firma Franki Fundamenty S.A., która jest jedną z wiodących w Polsce firm inżynieryjnych, zajmujących się problematyką podłoża budowlanego. Powstała ponad 100 lat temu w Belgii firma Franki, specjalizuje się w wykonywaniu fundamentów specjalnych, wzmocnień gruntów pod obiekty budowlane, robót palowych w wielu technologiach, a także w wykonywaniu specjalistycznych robót geotechnicznych (m.in. wzmacnianiu wałów przeciwpowodziowych, iniekcji wzmacniających i uszczelniających). Funkcjonowanie Franki Fundamenty w ramach grupy VIA POLONIA pozwala na dalszą realizację strategii zwiększenia specjalistycznego potencjału wykonawczego w sektorze budownictwa związanego z ochroną środowiska, hydrotechniką, budownictwem drogowym i kolejowym oraz budownictwem ogólnym.

W ramach grupy VIA POLONIA funkcjonuje Pracownia Projektowa realizująca zadania w zakresie specjalistycznego posadowienia budowli i budynków oraz w zakresie konstrukcji budowlanych. Projekty realizowane są zarówno na potrzeby własne – w ramach realizowanych kontraktów budowlanych, jak i na zlecenie dla klientów zewnętrznych.

Dodatkowym filarem działalności grupy VIA POLONIA są inwestycje w obiekty komercyjne. VIA POLONIA jest właścicielem i operatorem 11-to piętrowego biurowca w Poznaniu, w którym znajdują się siedziby spółek z grupy oraz przedstawicielstwa i biura regionalne wielu renomowanych firm o zasięgu międzynarodowym.

Grupa VIA POLONIA znajduje się w gronie udziałowców Poznańskiego Banku, z którym współpracuje w zakresie finansowania inwestycji i działalności bieżącej firm wchodzących w jej skład.

Z dniem 19 września 2014 roku, Via Polonia Sp. z o.o. została przekształcona w Spółkę Akcyjną - Via Polonia S.A.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Pogodny Skwer Sp. z o.o. S.K

Pogodny Skwer Sp. z o.o. S.K

Strona internetowa dewelopera