Stoisko dewelopera OKRE Development Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe wielkopolskie

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 44,8 m2

Inwestycja Rynek Wildecki 3

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Rynek Wildecki

OKRE Development Sp. z o.o.

Szczegóły oferty

Oznaczenie mieszkania1.M11
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena
Zapytaj o cenę
Cena za m2 informacja u dewelopera
Powierzchnia mieszkania44,82 m2
Powierzchnie dodatkowe loggia (5,0 m2)
Liczba pokoi2 pokoje
Rodzaj kuchni kuchnia otwarta
Liczba łazienekposiada 1 łazienkę
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi 260 cm
Piętro 1 piętro
Strony świata widok z okien jest na zachód
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2020 roku
Komórki lokatorskie nie posiada
Miejsca postojowe

miejsca postojowe naziemne

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o mieszkaniu

Nowe mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze, o powierzchni 44,8 m2. Wysokość pomieszczeń wynosi 260 cm. Oferta o oznaczeniu 1.M11 znajduje się w inwestycji Rynek Wildecki 3, przy ul. Rynek Wildecki i jest realizowana przez dewelopera OKRE Development Sp. z o.o.. Oferta nie jest objęta programem dopłat MDM.

Opis inwestycji Rynek Wildecki 3

Budynek o wyjątkowej bryle – autorstwa renomowanej pracowni Ultra Architects – z rytmicznie rozmieszczonymi charakterystycznymi loggiami ma świadomość swojej odwagi i wyrazistości. Jest ostatnim elementem, wypełniającym urbanistyczną lukę i zamykającym założenie placu. Prezentuje się dumnie na samej płycie Rynku Wildeckiego, tuż przy reprezentacyjnej wieży kościoła, obok jednego z najbardziej lubianych, miejskich targowisk.

Stworzyliśmy interpretację współczesnej kamienicy – projekt na miarę XXI wieku, ale odnoszący się z szacunkiem do unikalnego, historycznego,
urbanistycznego i stylistycznego kontekstu lokalizacji.

Inwestycja Rynek Wildecki 3 składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 60 lokali mieszkalnych o powierzchni od 34 do 147 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Rynek Wildecki 3 są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper OKRE Development Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Rynek Wildecki 3 pozostało w sprzedaży 26 mieszkań o powierzchni od 34 do 147 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne. W odległości 550 metrów od inwestycji Rynek Wildecki 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Niedziałkowskiego (1:NIED22). W najbliższej okolicy inwestycji Rynek Wildecki 3 znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole im. Aniołów Stróżów w odległości 100 m, Przedszkole nr 54 Tajemniczy Świat w odległości 200 m, JOANNA POSŁUSZNA w odległości 200 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m POD KORONĄ. APTEKA, w odległości 150 m APTEKA NA ZDROWIE, w odległości 300 m STANIEWSKI I WSPÓLNICY. APTEKA SP.J.. W okolicy znajdują się sklepy: PKO BP w odległości 50 m, Bank Millennium S.A. w odległości 50 m, Bar Mleczny Muszelka w odległości 50 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:SWIM LIVE. BUNK K. w odległości 300 m, HALA SPORTOWA AWF w odległości 300 m, Japan Karate Association Polska w odległości 350 m.

Mieszcząca się w południowej części Poznania dzielnica, zamieszkiwana przez około 60 tysięcy osób, której powierzchnia wynosi około 15 kilometrów kwadratowych. Od strony zachodniej graniczy z Grunwaldem, od północnej ze Starym Miastem, od wschodu z Nowym Miastem, zaś jej południowa granica stanowi jednocześnie granice miasta Poznań. W dzielnicy znajduje się duży w stosunku do całej dzielnicy Las Dębiński oraz liczne ogródki działkowe. W północnej części Wildy przeważają budynki wielorodzinne, zaś w południowej jednorodzinne. Dużym atutem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa, główne arterie dzielnicy tj. 28 Czerwca 1956, Czechosłowacka, Opolska, Bohaterów Westerplatte, Hetmańska, Dolna Wilda, Droga Dębińska czy Leszczyńska usprawniają przemieszczanie się po mieście. W Wildzie nie brakuje również placówek oświatowych różnego szczebla, punktów handlowo-usługowych czy przychodni.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
OKRE Development Sp. z o.o.

OKRE Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Paderewskiego 8,
    61-770 Poznań

+48 61 ...