Stoisko dewelopera DUDA DEVELOPMENT

Targi Mieszkaniowe wielkopolskie

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 46,4 m2

Inwestycja Fyrtel Wilda

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Sikorskiego

DUDA DEVELOPMENT

Szczegóły oferty

Oznaczenie mieszkania3/M59
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena (brutto) 395 038 zł
Zapytaj o rabat
Cena za m2 (brutto) 8 511 zł/m2
Powierzchnia mieszkania46,41 m2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Liczba pokoi2 pokoje
Rodzaj kuchni informacja u dewelopera
Liczba łazienekposiada 1 łazienkę
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi od 250 do 255 cm
Piętro 3 piętro
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2018 roku
Termin oddania 3 kw. 2020 roku
Komórki lokatorskie posiada
Miejsca postojowe

miejsca postojowe podziemne w hali garażowej

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o mieszkaniu

Nowe mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 3 piętrze, o powierzchni 46,4 m2, w cenie 395 038 zł brutto, cena za metr kwadratowy to 8 511 zł brutto. Wysokość pomieszczeń wynosi od 250 do 255 cm. Oferta o oznaczeniu 3/M59 znajduje się w inwestycji Fyrtel Wilda, przy ul. Sikorskiego i jest realizowana przez dewelopera DUDA DEVELOPMENT. Oferta nie jest objęta programem dopłat MDM.

Opis inwestycji Fyrtel Wilda

W samym sercu poznańskiej dzielnicy Wilda powstanie nowoczesny 7 kondygnacyjny obiekt mieszkaniowy. W Fyrtlu Wilda znajdować się będzie 66 wygodnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 29 do 103 m2, idealnych dla młodych osób, które szukają komfortu, ale nie chcą rezygnować z udogodnień i możliwości, jakie daje bliskość centrum miasta. Na parterze Fyrtla Wilda przewidziano miejsce na 5 obszernych lokali handlowo-usługowych.

Budynek będzie posiadał 6 pięter naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne będące halą garażową. Znaczną część dachów Fyrtla Wilda stanowić będą tak zwane zielone dachy – pokrycia, na których dozwolone jest sadzenie roślin. Dziedziniec budynku także zostanie obsadzony roślinami. Bryła Fyrtla Wilda zaprojektowana została przez pracownię architektoniczną CDF Architekci prowadzoną przez Karola Fiedora, laureata licznych krajowych i międzynarodowych nagród branżowych.

Inwestycja Fyrtel Wilda składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 66 lokali mieszkalnych o powierzchni od 42 do 79 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Fyrtel Wilda są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper DUDA DEVELOPMENT przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Fyrtel Wilda pozostało w sprzedaży 21 mieszkań o powierzchni od 42 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 7 704 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne. W odległości 550 metrów od inwestycji Fyrtel Wilda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Pamiątkowa (1:PAMI91). W najbliższej okolicy inwestycji Fyrtel Wilda znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 103 w odległości 150 m, Gimnazjum nr 42 w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Językowe Trele Morele w odległości 200 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m POD KORONĄ. APTEKA, w odległości 350 m PRZYCHODNIA LEKARSKA SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 400 m APTEKA NA ZDROWIE. W okolicy znajdują się sklepy: Bar Wika w odległości 50 m, Polbank EFG w odległości 100 m, Bank Zachodni WBK w odległości 100 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Japan Karate Association Polska w odległości 150 m, Wielkopolska Liga Piłki Stołowej w odległości 200 m, FairPlay 4 Students 2012 w odległości 250 m.

Lokalizacja kamienicy jest wprost idealna dla osób i firm, które pragną być w centrum: miasta i wydarzeń. Zakup mieszkania czy lokalu w Fyrtlu Wilda z pewnością okaże się znakomitą inwestycją. Wilda jest jedną z tych poznańskich dzielnic, które rozwijają się dosłownie z dnia na dzień. Stanowi jeden z ważnych ośrodków poznańskiego życia kulturalnego i towarzyskiego. Ciekawa architektura, rozwinięta sieć gastronomiczna, rozwinięta sieć gastronomiczna, bliskość transportu publicznego i liczne punkty usługowe stanowią o atrakcyjności tego miejsca.

W bezpośredniej okolicy budynku znajdują się lokale usługowe, popularne restauracje i kawiarnie, urzędy, przystanki tramwajowe i autobusowe, dworzec PKP i PKS, sklepy, galerie handlowe i wszystkie inne miejsca, których bliskość może okazać się przydatna na co dzień i nie tylko. Niedługi spacer wystarczy też, aby dotrzeć do okolicznego parku, a nawet na plażę miejską na brzegu Warty.

Mieszcząca się w południowej części Poznania dzielnica, zamieszkiwana przez około 60 tysięcy osób, której powierzchnia wynosi około 15 kilometrów kwadratowych. Od strony zachodniej graniczy z Grunwaldem, od północnej ze Starym Miastem, od wschodu z Nowym Miastem, zaś jej południowa granica stanowi jednocześnie granice miasta Poznań. W dzielnicy znajduje się duży w stosunku do całej dzielnicy Las Dębiński oraz liczne ogródki działkowe. W północnej części Wildy przeważają budynki wielorodzinne, zaś w południowej jednorodzinne. Dużym atutem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa, główne arterie dzielnicy tj. 28 Czerwca 1956, Czechosłowacka, Opolska, Bohaterów Westerplatte, Hetmańska, Dolna Wilda, Droga Dębińska czy Leszczyńska usprawniają przemieszczanie się po mieście. W Wildzie nie brakuje również placówek oświatowych różnego szczebla, punktów handlowo-usługowych czy przychodni.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
DUDA DEVELOPMENT

DUDA DEVELOPMENT

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Palacza 144
    60-278 Poznań

+48 61 ...

+48 605...