Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe wielkopolskie

Apartamenty Milczańska II - lokale użytkowe na sprzedaż

Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Milczańska

ATAL S.A.
  • liczba ofert 5

  • ceny za m2 6 000 

  • powierzchnie 46 m2 - 85 m2

  • termin oddania 3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 276 900 zł
Ceny za m2 6 000 zł
Powierzchnie lokali użytkowych 46 - 85 m2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba lokali użytkowych wszystkich 7, dostępnych 5
Liczba kondygnacji naziemnych 6
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne (182 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (37 miejsc)
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2018 roku
Termin oddania 3 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia
Przyroda park, jezioro
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Milczańska II

Apartamenty Milczańska to nowoczesna i kameralna zabudowa mieszkaniowa, powstająca w pobliżu malowniczego Jeziora Maltańskiego, przy ulicy Milczańskiej oraz nowo projektowanej ul. Niemena. Inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom dogodną lokalizację wraz z szerokim wachlarzem lokalnych atrakcji i miejsc rekreacyjnych.

Inwestycja Apartamenty Milczańska będzie realizowana etapami. W pierwszym z nich powstanie jeden budynek mieszkaniowy wraz z otaczającą go infrastrukturą. Klasyczne połączenie prostej bryły ze stonowaną kolorystyką elewacji doskonale wkomponuje nowy obiekt w architekturę pobliskich zabudowań. Projekt zostanie zlokalizowany w spokojnej części Poznania – w pobliżu wielu innych osiedli mieszkaniowych, ale też w zasięgu licznych punktów usługowych i handlowych oraz miejsc rekreacyjnych.

Drugi etap będzie składał się z jednego pięciopiętrowego budynku, który zaoferuje przyszłym nabywcom 138 mieszkań o zróżnicowanych układach - od kawalerek do 4-pokojowych – oraz metrażach od 29,82 do 91,81 mkw. W trosce o różnorodne potrzeby mieszkańców, zaprojektowano 66 komórek lokatorskich. Architekci zadbali również o potrzeby zmotoryzowanych nabywców, projektując 182 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 37 miejsc naziemnych. W budynku przewidziano także 7 lokali usługowych przystosowanych do wielofunkcyjnej działalności. Obiekt wchodzący w skład drugiego etapu wizualnie zachowa spójność z całym osiedlem.

Inwestycja Apartamenty Milczańska II składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 7 lokali użytkowych o powierzchni od 46 m2 do 85 m2. Budynek posiada do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Apartamenty Milczańska II są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Milczańska II pozostało w sprzedaży 5 lokali o powierzchni od 46 m2 do 85 m2 w cenie od 6 000 zł/m2.

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Milczańska II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Polanka (1:POKA02). W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Milczańska II znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ANIOŁKOWO. KLUBIK MALUCHA w odległości 400 m, Przedszkole nr 10 w odległości 400 m, Prywatne Przedszkole "Bajkowa Polanka" w odległości 500 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m CENTRO MEDICO. NZOZ. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA I SPECJALISTYCZNA, w odległości 600 m OŚRODEK ZDROWIA, w odległości 650 m RATAJE. APTEKA. W okolicy znajdują się sklepy: Miami Food Restaurant w odległości 400 m, Bank Millennium S.A. w odległości 450 m, PKO BP w odległości 550 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:SPORT MARKETING. KIJEWSKA O. w odległości 300 m, Klub Maratończyka "Malta" Poznań w odległości 400 m, 9 STÓP S.C. NOWAK T., OWSIANOWSKI M. w odległości 550 m.

Największa część Poznania, zajmująca powierzchnię 105,1 kilometrów kwadratowych. Nowe Miasto obejmuje cały obszar miasta znajdujący się po stronie prawego brzegu Warty. Teren dzielnicy zamieszkuje niespełna 140 tysięcy osób. Zabudowa Nowego Miasta jest różnorodna, występują tam obiekty mieszkalne, jedno- i wielo-rodzinne oraz przemysłowe. Na terenie dzielnicy znajduje się malownicze Jezioro Maltańskie, Nowe Zoo, 31. Baza Lotnictwa Taktycznego, Galeria Malta, Lobo Bussines Park oraz spora liczba szkół, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych, przychodni czy punktów sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. Komfortowe przemieszczanie się po Poznaniu umożliwia dobre rozplanowanie sieci drogowej, między innymi wchodzące w jej skład ulice: Bolesława Krzywoustego, Autostrada A2, Żegrze, Hetmańska, Baraniaka, Jana Pawła II, Podwale, Bałtycka, Gdyńska, Warszawska, czy Szwedzka.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Milczańska II jest dostępnych 5 ofert

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
LU-6 1 46,15 m2 Parter 276 900 zł
6 000 zł/m2
Zobacz
LU-3 1 79,33 m2 Parter 475 980 zł
6 000 zł/m2
Zobacz
LU-5 1 75,87 m2 Parter 455 220 zł
6 000 zł/m2
Zobacz
LU-4 1 61,67 m2 Parter 370 020 zł
6 000 zł/m2
Zobacz
LU-2 1 85,44 m2 Parter 512 640 zł
6 000 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Inflancka 25/3,
    61-132 Poznań

+48 609...

Wiadomości o deweloperze