Nowe lokale użytkowe na Starym Mieście

Hala targowa wielkopolskie - Stare Miasto

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Starym Mieście. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje w Starym Mieście

Umieszczona w centralno-północnej części Poznania dzielnica, którą zamieszkuje około 157 tysięcy mieszkańców. Zajmuje powierzchnię blisko 47 kilometrów kwadratowych, a jej południowa część to w większości średniowieczny kompleks budynków, który wpisany został do rejestru zabytków. Ponadto, centrum miasta z zabudową pochodzącą z XIX wieku, również znajduje się w rejestrze zabytków. Północna część dzielnicy to w większości tereny zielone oraz zabudowa jednorodzinna. W południowej części Starego Miasta znajduje się dużo malowniczych parków, Uniwersytet Artystyczny, Uniwersytet Adama Mickiewicza, liczne Muzea, Uniwersytet Przyrodniczy. Cała dzielnica jest bardzo dobrze zurbanizowana, mieszczą się tam liczne placówki edukacyjne różnego szczebla, punkty usługowe, przychodnie, punkty sportowe, rekreacyjne i kulturalne oraz powstają tam liczne nowe inwestycje mieszkaniowe. Przemieszczanie się po Starym Mieście oraz poza jego ramy usprawniają liczne arterie: ulica Garbary, Winogrady, Roosevelta, Księcia Mieszka I, Aleja Solidarności, Serbska, Lechicka, Naramowicka, Obornicka, Morasko, Meteorytowa.

Na Starym Mieście aktualnie jest na sprzedaż 1 756 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 27 inwestycjach deweloperskich, z których 62 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Starym Mieście mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 152,00 m2, w tym:

  • 176 mieszkań 1-pokojowych,
  • 843 mieszkania 2-pokojowych,
  • 572 mieszkania 3-pokojowych,
  • 97 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Starym Mieście

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Starym Mieście wynoszą od 5 100 zł do 14 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Starym Mieście kosztuje 213 195 zł.

Ceny domów na Starym Mieście

Na Starym Mieście mamy 32 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 82,00 do 161,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Starym Mieście wynoszą od 3 715 zł do 6 421 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Starym Mieście kosztuje 416 944 zł.

Polecane lokale użytkowe na Starym Mieście

Lokale użytkowe na Starym Mieście

Podobne lokalizacje