Nowe lokale użytkowe w Biedrusku

Hala targowa Wielkopolskie - Biedrusko

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Biedrusku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Biedrusku

Biedrusko to miejscowość usytuowana w województwie wielkopolskim w gminie Suchy Las. Leży ona w odległości ok. 15 km na północ od centrum Poznania, a jej wschodnią granicę wyznacza rzeka Warta. O komunikacyjnym znaczeniu Biedruska decyduje most stanowiący jedyną przeprawę przez rzekę na odcinku między Poznaniem a Obornikami. Od strony północnej, zachodniej i południowej miejscowość otaczają zalesione tereny poligonu wojskowego, który ze względu na walory przyrodnicze należy do Obszaru Chronionego Krajobrazu. W Biedrusku mieszka ponad 2 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowi zwarte budownictwo wielorodzinne i szeregowe oraz nowe domy jednorodzinne. Atrakcjami turystycznymi są: kompleks pałacowo-parkowy z XIX w. oraz Łysy Młyn z ekspozycją martwego drewna i leśnym laboratorium. W Biedrusku działa Ośrodek Jeździecki Delta, a w odległości ok. 13 km znajduje się Park Wodny Octopus i 2 galerie handlowe w Suchym Lesie. Komunikację z Poznaniem oraz miejscowościami gminy zapewniają autobusy ZKP Suchy Las.

W Biedrusku aktualnie jest na sprzedaż 5 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 5 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Biedrusku nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Biedrusku

W Biedrusku mamy 5 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 112,00 do 155,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Biedrusku kosztuje 576 766 zł.

Podobne lokalizacje