Nowe lokale użytkowe w powiecie Wrzesińskim

Hala targowa Wielkopolskie - Wrzesiński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Wrzesińskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Wrzesińskim

Powiat wrzesiński to jednostka administracyjna województwa wielkopolskiego powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Ze względu na swoje położenie w obrębie ważnego centrum komunikacyjnego i gospodarczego - Poznania jest regionem o szczególnym znaczeniu. Lokalizacja w obrębie skrzyżowania ważnych dróg krajowych oraz w pobliżu autostrady A2 podnosi atrakcyjność licznych terenów inwestycyjnych znajdujących się w ramach powiatu. Ziemia wrzesińska charakteryzuje się również bogatym dorobkiem kulturalnym, cennymi zabytkami architektury oraz niezwykłymi walorami przyrodniczo-krajobrazowymi, które wpływają na rozwój turystyki i agroturystyki w regionie.

W powiecie Wrzesińskim aktualnie jest na sprzedaż 7 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Wrzesińskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 65,00 do 76,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Wrzesińskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Wrzesińskim wynoszą od 4 070 zł do 4 200 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Wrzesińskim kosztuje 275 058 zł.

W powiecie Wrzesińskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w powiecie Wrzesińskim

Podobne lokalizacje